Alkollü içecek etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e , LX600e, LX610e Pro ,LX910e veya LX3000e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi şarap etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini şarap ve şampanya şişeleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok şarap imalathanesi, üzüm bağı, bira üreticileri perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli etiketler basmak için LX Serisini kullanır. İsteğe göre özel bira etiketleri basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ek olarak, etiketler müşteri ihtiyaçlarını uygun bir fiyata karşılamak için şirket içinde özelleştirilebilir.

önerilen cihazlar

Alkollü içecek etiketleri baskınız için LX500e, LX600e , LX610e Pro, LX910e veya LX3000e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!

bir yorum bırakın