DTM AP360e

Pratik ve hızlı şişe etiketleme

Primera’nın AP serisi etiket aplikatörleri, silindirik ambalaj ve ürünlere, şişelere ve kavanozlara etiket uygulamak için mükemmel bir yarı-otomatik aplikasyon çözümüdür.

Kullanımı oldukça kolay ve hızlı

Yay gergili baskı kolu sayesinde etiketler kırışık olmadan ve sıkıca yapıştırılır. Primera AP serisi etiket aplikatörleri ile etiketlerinizi hiç olmadığı kadar kolay ve isabetli olarak yapıştırabileceksiniz.

1

Kılavuzları ayarlayın

2

Ürünü cihaza yerleştirin

3

Pedala basın
AP serisi bir etiket aplikatörü ile saatte 1200 adede kadar şişe etiketleyebilirsiniz. Etiketler, kırışıklıklar olmadan ve hizalı, ürünlerinize profesyonel bir görünüm kazandıracak bir şekilde uygulanacaktır.
AP serisi etiket aplikatörleri Primera’nın LX ve CX serisi etiket yazıcıları için ideal bir aksesuardır. Ancak AP serisi aplikatörler ile fleksografik veya diğer yöntemler ile basılmış, kendinden yapışkanlı, taşıyıcılı ve bobin formundaki her etiketi uygulayabilirsiniz.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
karşılaştırma

İki Model mevcuttur

AP360e baz modeldir ve her seferde tek etiket yapıştırır.

AP362e gelişmiş modeldir ve bir şişeye tek seferde iki etiket yapıştırabilir. (Örneğin arka ve ön etiket.) Etiket aralıkları ayarlanabilmektedir

Saniyede 153 mm’ye kadar yapıştırma (Saatte 1200 şişe)
Masaüstü ve tezgah için uygun, kompakt tasarım
UL, CSA ve FCC sertifikalarına sahip, profesyonel tasarım ve mühendislik
Endüstriyel tabaka metal ve çelik konstrüksiyon ile dayanıklı yapı

DÜZ yüzeylere etiketleme imkanı sunan

DTM AP550e

Kutu, düz ambalaj, düz yüzeyli şişe, paket gibi düz yüzeyli veya köşeli ambalajlara etiket yapıştırmayı kolaylaştıran etiket aplikatörü AP550 ile tanışın.