Gıda etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e , LX910e, LX610e Pro, ve LX600e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi gurme ve özel gıda etiketlerinizi basın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır; bu da LX Serisini şeker etiketleri, unlu mamul etiketleri, acı sos etiketleri, peynir etiketleri, bitki ve baharat etiketleri, patlamış mısır etiketleri, bebek maması etiketleri, kuruyemiş etiketleri, salata sosu için ideal etiketleme çözümleri haline getirir. etiketler ve daha fazlası.

Birçok gıda üreticisi ve özel etiket şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli gıda etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Kurumsal hediyeler, etkinlikler, hediye sepetleri ve düğünler için isteğe bağlı olarak kişiye özel etiketler de basılabilmektedir. Evlilik adlarını ve tarihlerini, tatil tebrikleri ile kurumsal logoları, yıldönümü fotoğraflarını ekleyin veya sınırlı sayıda veya mevsimlik ürünler için bir etiket tasarlayın.

önerilen cihazlar

Gıda etiketi baskılarınız için LX910e , LX600e, LX610e Pro veya LX500e’yi öneriyoruz.

Doğrudan Gıdaya kolay baskı yapmak isterseniz, yeni Eddie yenilebilir mürekkepli yazıcıyı öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!

bir yorum bırakın