vıpcolor Vp750

suya dayanıklı
VP750, kanıtlanmış Memjet Ultra Hızlı Inkjet Teknolojisi’nin üzerine koyarak, suya dayanıklı etiketler yazdırmanıza olanak sağlar.
MEMJET TEKNOLOJİSİNDE
SUYA DAYANIKLI ETİKETLER

Memjet, kartuşların veya kafanın baskı sırasında ileri geri hareket ettiği geleneksel mürekkep püskürtmeli yazıcılardan farklı olarak sabit bir baskı kafası kullanır ve bu kafa üzerine baskı yaptığı malzemenin genişliğindedir. Bu şekilde, yazdırılırken yalnızca kafanın altında hareket eden malzeme olur. Bu yüzden geleneksel yazıcılardan 8 kat daha hızlı yazdırma imkanı verir. VP750’de ise aynı teknoloji ile suya dayanıklı etiketler yazdırın. VP750’nin soğutulmuş yiyecek ve içecekler, şarap imalathaneleri, hayvan bakımı, kimyasallar, temizlik ürünleri ve çoğu neme maruz kalan ürünler için kullanımı uygundur.

benzersiz özellikler

Kullanımı kolay bir LCD kontrol paneli, yazıcı işlevlerine kolay erişim sağlar ve yerleşik bir disk kesici, bir işin sonunda yazdırılan etiketleri düzgün bir şekilde keser. VP750 ayrıca 250 ml kapasiteli büyük boya bazlı mürekkep kartuşları kullanır, bu da toplam mürekkep maliyetinin düşük tutulduğu ve böylece etiket maliyetinin kendi sınıfındaki diğer yazıcılardan daha düşük olduğu anlamına gelir. 8,5 inç genişliğe kadar etiketler yazdırır. Sonuç olarak, birinci sınıf gıda etiketi etiketlerinden karton kutu etiketlerine kadar farklı skalada etiket basabilirsiniz.

FOTOĞRAF kalitesinde etiketler

VIP Color VP750, popüler memjet mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisini kullanır ve orta hacimli ve çok daha fazla sayıda renkli etiketin gerekli olduğu uygulamalar için en uygun çözümdür. Saniyede 12 inç’e varan yüksek baskı hızı ile 2.000’den fazla 4″ x 3″ boyutlu etiketi yaklasık 10 dk içinde hazırlayabilirsiniz. En küçük detayı bile fotoğraf kalitesinde sunarak 1.600 x 1.600 dpi’ye kadar yüksek çözünürlük sağlar. Yazıcının iç haznesinin tozlanmaması için metal muhafazalı sağlam tasarımı vardır. Bu, VP750’nin tozlu fabrika zemininde 7/24 operasyonlara karşı yeterince dayanıklı olduğu anlamına gelir.

1600 dpı'ya kadar tam renkli baskı
metal muhafazalı sağlam tasarım
250 ml kapasiteli büyük kartuşlar
8,5 ınç'e kadar baskı genişliği

barkod etiketleri için mükemmel çözüm

Tarih kodları, QR kodları ve ince barkod gibi değişken verilere ihtiyacınız varsa VP750, sırasıyla 10 mil bar genişliğinde ve 10 mil hücre boyutunda en az B Sınıfı standartta 1D ve 2D barkod yazdırabilir. Etiketleriniz israf olmadan istediğiniz sayıda basılabilecek, geciken etiket teslimatlarınıza son vereceksiniz. VP750 üretim ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilen en iyi endüstriyel renkli etiket yazıcısıdır.

Kullanım Alanları

Memjet teknolojisini kullanan VP750, suya dayanıklı etiketler arayanlara pek çok kullanım alanı sunar.

  • Soğutulmuş Yiyecek ve İçecekler
  • Hayvan Bakımı
  • Alkollü İçecekler
  • Kimyasal Ürünler
  • Temizlik Malzemeleri
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88