Kimyasal ETİKETLER

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX910e ve LX3000e Renkli Etiket Yazıcıları veya DTM CX86e LED kuru toner yazıcısı ile kendi kimyasal etiketlerinizi yazdırın . 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basarlar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve bu da onları kimyasal kaplar için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok kimya şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli etiketler basmak için renkli etiket yazıcıları kullanır.

Talep üzerine kimyasal etiket basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ayrıca etiketler, değişen ihtiyaçları karşılamak için şirket içinde özelleştirilebilir.

Yazıcılar, Windows ve Macintosh için yazıcı sürücülerinin yanı sıra NiceLabel Ücretsiz DTM Sürümü adı verilen etiket tasarım yazılımıyla donatılmıştır. Etiketler, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi diğer birçok tasarım programında da oluşturulabilir.

Bildiğiniz gibi ambalaj, bir şirketin ve ürününün kalitesini gösterebilir. Renkli Etiket Yazıcılarımız ile etiketleriniz ürünlerinizi ve firmanızı uygun fiyata rakiplerinizden ayıracaktır.

Dayanıklılık için Pigment Mürekkebi

LX3000e’nin ve LX910e’nin pigment mürekkepleri, su, kimyasallar, aşınma ve uzun süreli UV ışığına maruz kalma gibi zorlu koşullara karşı çok daha fazla kararlılık sunar. Rakip yazıcılar çoğu durumda pigment mürekkebi sunmaz.

önerilen cihazlar

Kimyasal etiket baskınız için pigment mürekkepli LX3000e , LX910e veya CX86e’yi öneriyoruz.
NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!

bir yorum bırakın