dtm LX610e pro

Paket, poşet ve kutu etiketleme
AP550e kutu, düz ambalaj, düz yüzeyli şişe, paket gibi düz yüzeyli veya köşeli ambalajlara etiket yapıştırmayı hızlı ve pratik bir hale getiren, DTM’in yeni etiket aplikatörüdür.
AP550e Düz Yüzeyler İçin
Etiket Aplikatörü

Etiketler katlanma, kırışıklık veya kabarcık oluşmadan, ambalaj üzerinde istenen konuma yapıştırılır. Elle etiket yapıştırmaya kıyasla oldukça hızlı olmasının yanı sıra, bitmiş ürününüze de profesyonel bir görünüm kazandırır.

Kullanımı oldukça kolaydır. Ambalajı mekanizmaya yerleştirirsiniz, kolu çekersiniz ve etiketiniz otomatik olarak yapışır. Değişken aralık kullanma, dokuz farklı kap için bellek ve sayaç`ın da olduğu bir LED ekranı cihazda bulunmaktadır. Hava basıncı ile çalışmadığı için pahalı, gürültülü ve yer kaplayan hava kompresörlerine ihtiyaç duymazsınız.

Etiketleri Hızlı ve İsabetli Olarak Yapıştırır

AP550e Düz Yüzey Etiket Aplikatörü ile saatte 500 ambalaja kadar etiketleme yapılabilir. Etiketler katlanma, kırışık, hava kabarcığı gibi istenmeyen yapıştırma sorunları olmadan uygulanır ve ürününüze profesyonel bir görünüm kazandırır.

AP550e, Primera’nın popüler LX ve CX serisi etiket yazıcıları için de mükemmel bir aksesuardır. Primera yazıcılar ve aplikatörler bir araya geldiğinde küçük ve orta boyutlu işletmeler için tam bir etiket çözümü sunarlar. Primera etiket yazıcılar ile basılmış etiketler haricinde bobin halinde herhangi bir yöntemle basılmış bütün etiketleri AP550e ile yapıştırabilirsiniz.

iki farklı mürekkep türü

LX610e Pro için iki farklı mürekkep türü ve çok çeşitli alt tabakalar mevcuttur. Dye bazlı mürekkep, birinci sınıf etiket uygulamaları için mükemmel olan parlak ve canlı renkler basar. Pigment bazlı mürekkep, biraz daha az parlak ancak yıllarca güneş ışığına ve suya dayanıklı etiketler basar. Ayrıca flekso mürekkeplerinden alacağınız çıktıyla daha yakından eşleşirler. Alt tabakalar, parlak ve mat kağıt, polyester ve polipropilen içerebilir. ICC renk eşleştirme de cihaza dahildir. Hangi mürekkebin ve alt tabakanın kullanıldığına bağlı olarak otomatik olarak yüklenir.

isabetli
yapıştırma
Led göstergeli
sayaç
tüm bobin etiketlerle uyumlu
hızlı ayarlama ve kolay kullanım

PTCreate™ Pro

Dahili PTCreate™ Pro yazılımı ile görüntüleri ve farklı dosya türlerini .psd, .ai ve .pdf olarak içe aktarmaya hazırsınız. Katmanlama, görüntülerin dışa aktarılması ve karmaşık sanat eserlerinin etrafındaki kontur kesme gibi güçlü özellikler PTCreate Pro’nun bir parçasıdır. Otomatik izleme ve kesme işlevi, özellikle karmaşık şekil ve tasarımları yazdırmak ve kesmek için kullanışlıdır.

Kullanım Alanları

DTM LX610e ürünlerinize sıradışı etiketler basma imkanı verir. DTM LX610e pek çok farklı ürün etiketini yazdırmak ve kesmek için kullanılabilir.

 

  • Mumlar
  • Şekerleme ve tatlı
  • Temizlik malzemeleri
  • Kimyasallar
  • Kahve ve çay
  • Kozmetik vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
karşılaştırma

İlginizi Çekebilir

Küçük boyutlu etiketleriniz için farklı özelliklerdeki bir çok ürünümüz mevcut.  Şimdi inceleyin.

Please select portfolios in "Portfolios" section
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88