okı Pro1050

CMYK + Beyaz seçeneği ile

Pro1050, etiketlerinize yeni bir renk boyutu getiriyor. Kuru toner teknolojisiyle birlikte dijital LED’i kullanan Pro1050, benzersiz bir beşinci renk veya ‘CMYK+1’ seçeneği sunarak etiket tasarımınızda daha fazla esneklik sağlar.

KENDİ ETİKETLERİNİZİ BASARKEN
Yeni bir renk boyutuyla TANIŞIN
Beşinci renk veya CMYK seçeneği ile etiket tasarımında daha fazla esnekliğe kavuşun. Pro1050 size yiyecek, içecek, kozmetik ve diğer uygulamalar için ürün etiketleri de dahil olmak üzere çok çeşitli harika etiketler oluşturma yeteneği verir. CMYK görüntüsünün altına opak beyaz bir arka plan yazdırarak şeffaf veya renkli etiket ortamına yazdırmak artık çok kolay. OKI’nin dijital LED teknolojisi, daha doğru ve çarpıcı basılı etiketlerle yüksek çözünürlük sunar. Dijital LED teknolojisi daha az alan gerektirir, bu nedenle yazıcı kompakt, çevre dostu ve enerji açısından verimlidir, üretim sürecinde önemli ölçüde daha az hammadde kullanır ve daha az enerji tüketir. LED yazıcı kafalarının hareketli parçaları yoktur, bu da onları sağlam ve son derece güvenilir kılar.
Esnek etiket baskıda yeni bir çağ

Su, yağ veya alkol sızıntısı nedeniyle baskıda bozulma yaşatmayan Pro1050, etiket yüzeyinin çizilmesi veya güneş ışığına maruz kalma nedeniyle daha az renk geçişi gösterir. Bu yüzden güneş ışığına dayanıklı olması gereken, kolay kolay çizilmemesi ve sıvılardan zarar görmemesi gereken etiketler için uygundur.

DAkikalar içinde Pratik Kurulum

OKI Pro1050 Etiket Yazıcısı, üreticilere ve küçük etiket sağlayıcılarına talep üzerine kısa süreli renkli etiket yazdırma hizmetleri sunma olanağı sağlar. Ürünler veya etkinlikler için 4 veya 5 renkte kişiselleştirilmiş etiketler sunarak kazançlı yeni bir gelir akışına ve potansiyel müşterilerinize erişin. Minimum eğitim gereksinimi ve esnek yapılandırma ile Pro1050 Etiket Yazıcısı, çok çeşitli farklı görevlerde dahili etiket yazdırma yeteneği sunar.

çok yönlü medya kullanımı
hava koşullarına dayanıklılık
beşinci renk beyaz seçeneği
dijital led teknolojisi ile yüksek çözünürlük

Profesyonel etiket baskıda Çok yönlü medya kullanımı

Üstün ortam işleme kapasitesi, dokulu kağıtlar ve beyaz, şeffaf, opak veya renkli alt tabakalara sahip sentetikler dahil olmak üzere çok çeşitli alt malzemelere baskı yapmayı kolaylaştırır. Minimum etiket hacmi ve kurulum gereksinimi olmadan, etiketler belirli kampanyalara veya müşteri gereksinimlerine göre yüksek oranda uyarlanabilir.

Kullanım Alanları

Pro1050 ile ürünlerinize profesyonel baskı kalitesinde pek çok etiket yazdırabilirsiniz.

  • Gıda Etiketleri
  • İçecek Etiketleri
  • Kozmetik
  • Elektronik Cihazlar
  • Bitki Etiketleri
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88