Kimyasal ETİKETLER

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e ve LX910e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi şekerleme, gurme ve özel gıda etiketlerinizi basın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır, bu da LX Serisini şeker etiketleri ve çikolata etiketleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir. Birçok gıda üreticisi ve özel etiket şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli gıda etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Kurumsal hediyeler, etkinlikler, hediye sepetleri ve düğünler için isteğe bağlı olarak kişiye özel etiketler de basılabilmektedir. Evlilik adlarını ve tarihlerini, tatil tebrikleri ile kurumsal logoları, yıldönümü fotoğraflarını ekleyin veya sınırlı sayıda veya mevsimlik ürünler için bir etiket tasarlayın.

önerilen cihazlar

Şekerleme etiketi baskınız için LX910e , LX600e , LX500e veya LX610e Pro’yu öneriyoruz.
NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!