HAKKIMIZDA

HSR Baskı Teknolojileri olarak, uzman kadromuz ve gelişmiş baskı teknolojilerimiz ile birbirinden farklı sektörlere uygun çözümler sunuyoruz. 

anahtar teslim çözümler

Dijital baskı sistemleri üzerine uzmanlaşan firmamız, dijital, renkli etiket baskı sistemleri konusundaki tecrübesiyle Primera Technology Inc. Türkiye Distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Mürekkep püskürtmeli, lazer, termal etiket baskı cihazlarının satışı ve servisinin yanı sıra dijital etiket baskı sistemlerinin gerektirdiği özel baskı malzemelerinin tedariği, üretimi, son kullanıcıya hazır hale getirilmesi; üretim ve satış alanları için etiket yazılımları, etiket baskı otomasyonu, sistem entegrasyonları da uzmanlık alanlarımıza girmektedir. HSR Baskı Teknolojileri, renkli veya renksiz, etiket baskısını kendi bünyesinde çözmek isteyen firmalara anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

hakkımızda hsr
HSR baskı
Gelişen ve değişen müşteri taleplerini karşılayarak müşteri memnuniyetini artırmak; Sürekli gelişim felsefesiyle, Çevreye duyarlı, Uluslararası standartlarda, Bilinçli personelimizle, Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak.
Müşteri odaklı, yenilikçi, ilkeli, sorumlu, dinamik, özgün, pozitif bakış açısını ön planda tutan, sürdürülebilir kaliteli ürünleri ile sektöründe lider, ulusal ve uluslararası şirketlerin öncelikli tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak.
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
  • ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • Sağlıklı ve Güvenli İş Yeri Sertifikası
  • Kalite Deklarasyonumuz
  • FSC Belgemiz
TARİHÇE
2013
Primera Technology Etiket Bölümü distribütörlüğü Baskısız rulo etiket üretim tesisi kurulumu
2014
Europlus Nicelabel etiket yazılımlarının distribütörlüğü
2015
Baskılı rulo etiket üretim tesisi kurulumu ve rulo etiket & kalite kontrol makine parkurunun yenilenmesi, Primera Sağlık Bölümü distribütörlüğü ISO 9001:2008, ISO 14001:2009 ve OHSAS 18001:2007 sertifikasyonu
2016
Primera CD DVD Yazıcı ve Duplikatörlerinin distribütörlüğü
2017

Üretim tesisinin genişletilmesi

2018

Yeni Bobin UV Ofset makinası kurulumu ile makine parkurunun genişletilmesi

2020

Yeni tesise geçiş ve Flekso UV baskı makinesi kurulumu ile kapasite ve ürün yelpazesi artışı sağlanarak yeteneklerin genişletilmesi.

BİLGİ ALIN
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve bunlara ek olarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

+90 (232) 388 10 88