Telefon: (0232) 388 10 88 · Faks: (0232) 342 98 20 · E-posta: bilgi@renklietiketyazici.com

Numune Talebi

  İsim - Soyisim*:

  Firma*:

  Sektör*:

  Web Sitesi:

  E-posta*:

  Telefon:

  Numunesini talep ettiğiniz cihazlar:
  Primera LX2000e Renkli Etiket YazıcıPrimera LX900e Renkli Etiket YazıcıPrimera LX400e Renkli Etiket YazıcıPrimera FX400e Folyo YazıcıPrimera CX ve FX Serisi Dijital Etiket MakineleriPrimera LP-130 Lazer İşaretleme Sistemi

  Cihazlarda kendi etiketinizin basılmış halini görmek isterseniz etiket dosyanızı yükleyebilirsiniz. Etiket dosyanız 300 dpi çözünürlükte ve CMYK renk düzeninde hazırlanmış olmalıdır. Bu şartları karşılayan PDF ve JPG dosyalarını aşağıdan yükleyebilirsiniz. Dosya yüklemezseniz, sektörünüze uygun hazır numuneler gönderilecektir.

  Etiket dosyası:

  Etiket boyutları:

  Notunuz:

  Firma ve Sektör Bilgileri Neden Gerekli?

  Renkli etiket yazıcılar, standart ofis cihazları gibi değerlendirilemezler. Etiket ise pek çok parametreye bağlı, çok çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenebilen bir üründür. Bu yüzden, ihtiyaçlarınızı doğru analiz edebilmek, size en uygun çözümü sunabilmek, reel numuneler gönderebilmek ve karar sürecinizde size yardımcı olabilmek adına, bize ileteceğiniz bilgiler değerlidir.

  Numuneler Ne Zaman ve Nasıl Gönderilecek?

  Baskı numuneleri ve broşürler, talebinizin bize ulaşmasından itibaren yaklaşık iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Kendi etiketinizin basılmasını istiyorsanız ve bunun için dosya yüklemişseniz, etiket dosyasının baskıya uygun olmaması halinde sizinle iletişim kurulacaktır. Numuneler, dosya boyutunda, anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo ile indirimli olarak gönderilir. Eğer tercih ettiğiniz farklı bir kargo firması varsa, lütfen notlar kısmında belirtiniz.

  Size gönderilecek numuneler, işaretlediğiniz cihazlarda basılmış ve sonlandırılmış, gerçek baskı numunelerdir.

   

   

  Back to Top