TTP-225 Serisi 2"

kompakt & Uygun Fİyatlı

2” formatlı, masaüstü barkod etiket yazıcı TSC TTP serisi kompakt tasarımı ve yüksek performansı ile yenilik, güvenilirlik ve değer sunuyor.

2 ınç formatlı, LCD EKRANLI
MASAÜSTÜ BARKOD etiket YAZICI

Barkod etiket yazıcı TTP-225 Serisi, çoğu perakende, tıbbi ve ofis uygulaması için uygun bir fiyata üstün performans sunar. TTP-225, 5 inçlik büyük bir OD merkezi taraflı medya kapasitesine sahip, kullanıcı dostu kapaklı bir tasarıma sahiptir. Sağlam tasarımı ile 2 inç genişliğinde etiketler için yerden tasarruf sağlayan bir yazıcıya ihtiyacınız olduğunda harika çözümler sunar. Kapağı açın ve etiketlerinizi yazıcının yaylı ortam kılavuzuna bırakın. 

Standart 203 dpi veya daha yüksek çözünürlüklü 300 dpi çözünürlüklerinden birini seçebilirsiniz. TTP-225, 203 dpi çözünürlüğe ve saniyede 5 inç’e kadar baskı hızlarına sahiptir. 300 dpi barkod etiket yazıcı TTP-323, 2 boyutlu barkodlar, ince metinler ve küçük grafik etiketleme için idealdir.

barkod etiket yazıcı küçük etiket
LCD EKRAN

TTP-225, müşterilerine isteğe bağlı bir LCD ekran sunan, ilk düşük maliyetli termal transfer 2 inç masaüstü yazıcılardan biridir. LCD, müşterilere yeni bir kullanım kolaylığı düzeyi getiren yazdırma işi durumu ve kurulumu hakkında önemli bilgiler sunmak için kullanılır. Diğer olağanüstü özellikleri arasında ağ sistemlerine, kesicilere, etiket mevcut sensörüne kolay entegrasyon için ucuz bir dahili Ethernet adaptörü ve bağımsız veya kapalı zaman durumlarında etiket yazdırmak için isteğe bağlı bir klavye bulunur.

Kullanım Alanları

TTP serisi pek çok farklı sektör kullanımında harika sonuçlar verir.

  • Oto Servis 
  • Eczane Reçetesi Etiketleme
  • Sağlık Numuneleri
  • Hasta Takibi
  • Raf Etiketleme
  • Envanter ve Varlık Yönetimi
  • Küçük Ofis/Ev Ofis Postası
  • Dosya-Klasör Etiketleme
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER 

Farklı Uygulamalara özel

Barkod yazıcılar

Diğer barkod etiket yazıcı modellerimizi inceleyin.