TSC TTP-244CE

fiyat-performans

Her sektöre ve çeşitli uygulamalar için çok uygun olan TSC TTP-244CE barkod makinesi modelleri, saniyede 102 mm’e kadar etiketler oluşturmanızı sağlar. Basic ve Advanced olmak üzere iki modeli bulunmaktadır.

baskı kalitesinde
yüksek performans
Barkod yazıcılarda barkod üzerindeki bilgilerin net olarak okunabilmesi için baskı kalitesi en iyi sonucu vermelidir. 203 DPI istediğiniz sonucu almanız için idealdir. Dayanıklı ve hızlı TTP-244CE, saniyede 4 inç’e kadar 4 inç genişliğinde etiketler veya fişler oluşturur. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek fiyat-performanslı bir masaüstü yazıcı sunar.
hızlı ilk etiket çıkışı
TTP-244CE, dahili olarak ölçeklenebilir True Type yazı tiplerini kullanırken bile etiketler arası gecikme olmadan hızlı “ilk etiket çıkışı” verimi sunan 200 MHz 32 bit işlemci içerir. Üstelik standart dahili Ethernet portunu (gelişmiş versiyonda) kullanarak TTP-244CE herhangi bir ağ ile hızlı bir şekilde entegre etmek mümkündür.

KOMPAKT tasarımlı barkod makinesi

Kompakt yapısı sayesinde küçük alanlarda yerden tasarruf sağlar. 2,5 kg ağırlığı ile yazıcının yerini değiştirmek çok büyük bir iş olmayacaktır. TSC ‘nin 4 inç masaüstü yazıcıları arasında şimdiye kadarki en küçük yazıcısı olan TTP-244CE serisi, sıkışık çalışma alanlarına kolayca sığar. Kendiniz için en uygun gördüğünüz alana koyabilir ve kompakt tasarımı ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

FARKEDİLİR ÖZELLİKLER

Barkod makinesi TTP-244CE,108 mm baskı genişliği ve saniyede 102 mm baskı hızına sahiptir. Hem basic hem advanced modelinde günlük barkod etiketleme özelliklerinin çoğu vardır. Tamamen ayarlanabilir sensörler, dahili Ethernet, USB 2.0 gibi esnekliği artıran standart özelliklerle TTP-244CE, çok çeşitli uygulamalar için idealdir.

Kullanım Alanları

Sınırsız kullanım alanı sunan barkod makinesi TTP-244CE, Basic ve Advanced modelleri ile ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyor.
  • Ürün İşaretleme
  • Fiş/Kupon Basımı
  • Doküman yönetimi
  • Stok kontrolü
  • Numune Etiketleme
  • Hasta Takibi
  • Depo ve Lojistik
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler

Farklı Uygulamalara özel

Barkod yazıcılar

Diğer barkod yazıcılarımızı inceleyin.