çay kahve etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır! LX Serisinde şunlar bulunur:

Primera Technology’nin LX500e , LX910e veya LX600e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi kahve etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini kahve, kahve şurubu ve çay için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok yetiştirici, kavurucu, perakende mağazası ve özel etiket şirketi, yüksek kaliteli, kısa süreli kahve etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Kahve paketleri, tatil hediyeleri, özel etkinlikler ve festivaller için şirket logoları ve fotoğrafları ile özelleştirilebilir. Ek olarak, LX Serisi, mevsimlik ve sınırlı sayıda kahveler için kısa süreli etiketler basabilir.

çeşitli tasarım programları

LX Serisi, Windows ve Macintosh için yazıcı sürücülerinin yanı sıra NiceLabel Ücretsiz DTM Sürümü adı verilen etiket tasarım yazılımıyla donatılmıştır. Etiketler, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi diğer birçok tasarım programında da oluşturulabilir.

önerilen cihazlar

Kimyasal etiket baskınız için pigment mürekkepli LX500e , LX910e veya LX600e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!