TTP-286MT serisi 8"

endüstriyel çözümler

8 inç genişliğindeki endüstriyel endüstriyel barkod yazıcı serisi, geniş formatlı etiketleme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Geniş baskı boyutları için
endüstriyel barkod yazıcı serisi

Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay geniş formatlı termal transfer yazıcı TTP-286MT Serisi , uyumluluk etiketlemesi, marka pazarlaması, envanter kontrolü, tambur etiketleme, uyarı işaretleri veya bir dizi başka tabela çözümü için idealdir. Bu 8 inç genişliğindeki endüstriyel barkod yazıcı serisi, geniş formatlı etiketleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için iki modele sahiptir:

TTP-286MT – 203 dpi çözünürlük, 8,5 inç baskı genişliği, 6 ips (152 mm/saniye) baskı hızı.

TTP-384MT – 300 dpi çözünürlük, 8.64 inç baskı genişliği, 4 ips (102 mm/saniye) baskı hızı.

Geniş baskı yetenekleri ile cihaz serisi, görüntü döndürmeye gerek kalmadan geniş yan barkodları basmak için tasarlanmıştır.  Şeffaf medya görüntüleme penceresine sahip sac metal yapısı ile etiketleri kolayca kontrol etmenizi sağlarken, döküm kasası sayesinde tozlu sanayi ortamında rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

termal yazıcı barkod hsr
geniş formatta yüksek çözünürlük

TTP-286MT Serisi, zorlu ortamlarda dayanacak şekilde tasarlanmış sert, tam döküm alüminyum çerçeveye sahiptir. Ayrıca büyük 8,2 inç dış çaplı etiket rulosunu ve yüksek hacimli baskı için 600 metreye kadar ribon kapasitesini destekler. TTP-286MT Serisi, medyanın yüklenmesini ve ayarlanmasını kolaylaştıran merkez ağırlıklı bir etiket işleme mekanizmasına sahiptir.

renkli bir seçim

Yeni TTP-286MT Serisi, basit yazıcı kurulumu ve iş durumu için 6 düğme kontrollü kullanıcı dostu tasarıma sahip yüksek kontrastlı 4,3″ renkli dokunmatik LCD panel ile birlikte gelir. Ayrıca daha hızlı yeni bir işlemciye sahiptir ve güçlü hafıza ile en yüksek hızlarda yüksek kaliteli etiketler yazdırmanıza olanak sağlar. Diğer teknik özellikleri arasında 32 GB’a kadar SD Flash bellek genişletme ve standart Ethernet, USB 2.0, seri, paralel ve USB Host*1 bağlantısı bulunmaktadır.

Kullanım Alanları

TTP-286MT Serisi birçok endüstriyel kullanım alanı için uygundur.

  • Sevkiyat
  • Envanter Kontrol 
  • Uyarı Etiketleri
  • Depove Lojistik
  • Üretim
  • Ürün Etiketleri
  • Özel Uygulamalar
  • GHS Etiketleri
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELEr

Farklı Uygulamalara özel

Barkod yazıcılar

Diğer masaüstü ve endüstriyel barkod yazıcı modellerimizi inceleyin.