vıpcolor Vp750
suya dayanıklı

Endüstriyel etiket yazıcı VP750, kanıtlanmış Memjet Ultra Hızlı Inkjet Teknolojisi’nin üzerine koyarak, suya dayanıklı etiketler yazdırmanıza olanak sağlar.

MEMJET TEKNOLOJİSİNDE
SUYA DAYANIKLI ETİKETLER

Endüstriyel etiket yazıcı VP750, Memjet, kartuşların veya kafanın baskı sırasında ileri geri hareket ettiği geleneksel mürekkep püskürtmeli yazıcılardan farklı olarak sabit bir baskı kafası kullanır ve bu kafa, üzerine baskı yaptığı malzemenin genişliğindedir. Bu şekilde, yazdırılırken yalnızca kafanın altında hareket eden malzeme olur. Bu yüzden geleneksel yazıcılardan 8 kat daha hızlı yazdırma imkanı verir. VP750’de ise aynı teknoloji ile suya dayanıklı etiketler yazdırın. VP750’nin özellikle soğutulmuş yiyecek ve içecekler, şarap imalathaneleri, hayvan bakımı, kimyasallar, temizlik ürünleri ve çoğu neme maruz kalan ürünler için kullanımı uygundur.

endüstriyel etiket yazıcı

Şüphesiz kullanımı kolay bir LCD kontrol paneli, yazıcı işlevlerine kolay erişim sağlar ve yerleşik bir disk kesici, halihazırda etiketleri düzgün bir şekilde keser. VP750 ayrıca 250 ml kapasiteli büyük boya bazlı mürekkep kartuşları kullanır, bu da toplam mürekkep maliyetinin düşük tutulduğu ve böylece etiket maliyetinin kendi sınıfındaki diğer yazıcılardan daha düşük olduğu anlamına gelir. Ayrıca 8,5 inç genişliğe kadar etiketler yazdırır. Sonuç olarak, birinci sınıf gıda etiketi etiketlerinden karton kutu etiketlerine kadar farklı skalada etiket basabilirsiniz.

FOTOĞRAF kalitesinde etiketler

VIP Color VP750, popüler memjet mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisini kullanır ve orta hacimli ve çok daha fazla sayıda renkli etiketin gerekli olduğu uygulamalar için en uygun çözümdür. Üstelik saniyede 12 inç’e varan yüksek baskı hızı ile 2.000’den fazla 4″ x 3″ boyutlu etiketi yaklasık 10 dk içinde hazırlayabilirsiniz. Hatta en küçük detayı bile fotoğraf kalitesinde sunarak 1.600 x 1.600 dpi’ye kadar yüksek çözünürlük sağlar. Yazıcının iç haznesinin tozlanmaması için metal muhafazalı sağlam tasarımı vardır. Bu, VP750’nin tozlu fabrika zemininde 7/24 operasyonlara karşı yeterince dayanıklı olduğu anlamına gelir.

1600 dpı'ya kadar tam renkli baskı
metal muhafazalı sağlam tasarım
250 ml kapasiteli büyük kartuşlar
8,5 ınç'e kadar baskı genişliği

barkod etiketleri için mükemmel çözüm

Tarih kodları, QR kodları ve ince barkod gibi değişken verilere ihtiyacınız varsa endüstriyel etiket yazıcı VP750, sırasıyla 10 mil bar genişliğinde ve 10 mil hücre boyutunda en az B Sınıfı standartta 1D ve 2D barkod yazdırabilir. Hem etiketleriniz israf olmadan istediğiniz sayıda basılabilecek, hem de geciken etiket teslimatlarınıza son vereceksiniz. VP750 üretim ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilen şüphesiz en iyi endüstriyel renkli etiket yazıcısıdır.

Kullanım Alanları

Memjet teknolojisini kullanan VP750, suya dayanıklı etiketler arayanlara pek çok kullanım alanı sunar.

  • Soğutulmuş Yiyecek ve İçecekler
  • Hayvan Bakımı
  • Alkollü İçecekler
  • Kimyasal Ürünler
  • Temizlik Malzemeleri
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler
BİLGİ ALIN
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve bunlara ek olarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

+90 (232) 388 10 88