DTM AP550e

Paket, poşet ve kutu etiketleme

AP550e kutu, düz ambalaj, düz yüzeyli şişe, paket gibi düz yüzeyli veya köşeli ambalajlara etiket yapıştırmayı hızlı ve pratik bir hale getiren, DTM’in yeni etiket aplikatörüdür. Etiketler katlanma, kırışıklık veya kabarcık oluşmadan, ambalaj üzerinde istenen konuma yapıştırılır. Elle etiket yapıştırmaya kıyasla oldukça hızlı olmasının yanı sıra, bitmiş ürününüze de profesyonel bir görünüm kazandırır.

Kullanımı oldukça kolaydır. Ambalajı mekanizmaya yerleştirirsiniz, kolu çekersiniz ve etiketiniz otomatik olarak yapışır. Değişken aralık kullanma, dokuz farklı kap için bellek ve sayaç`ın da olduğu bir LED ekranı cihazda bulunmaktadır. Hava basıncı ile çalışmadığı için pahalı, gürültülü ve yer kaplayan hava kompresörlerine ihtiyaç duymazsınız.

AP550e Düz Yüzey Etiket Aplikatörü ile saatte 500 ambalaja kadar etiketleme yapılabilir. Etiketler katlanma, kırışık, hava kabarcığı gibi istenmeyen yapıştırma sorunları olmadan uygulanır ve ürününüze profesyonel bir görünüm kazandırır. AP550e, Primera’nın popüler LX ve CX serisi etiket yazıcıları için de mükemmel bir aksesuardır.

DTM yazıcılar ve aplikatörler bir araya geldiğinde küçük ve orta boyutlu işletmeler için tam bir etiket çözümü sunarlar. DTM etiket yazıcılar ile basılmış etiketler haricinde bobin halinde herhangi bir yöntemle basılmış bütün etiketleri AP550e ile yapıştırabilirsiniz.

Pratik

Hızlı ayar ve kolay kullanımlı, etiketlerin hizalı ve isabetli olarak yapıştırılması

KOMPAKT

LED ekran etiket sayaçlı masaüstü ve tezgah için uygun kompakt tasarım

çalışma

Şeffaf etiketler de dahil olmak üzere bütün bobin etiketler ile çalışabilme
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
karşılaştırma

Yuvarlak yüzeylere etiketleme imkanı sunan

DTM AP360e

Silindirik ambalaj ve ürünlere, şişe ve kavanozlara etiketleme yapmak istiyorsanız DTM AP360e ile tanışın. Ürünlerinize profesyonel görünüm sağlayın.