etiket uygulamalarınız için tek bir noktadan
ETİKET SONLANDIRMA SİSTEMİ

LF140e, önceden basılmış ruloların çözülmesi, laminasyon ve dijital kontur kesimi, atık matrisin çıkarılması, bitmiş ruloların kesilmesi ve geri sarılması dahil olmak üzere ilgili tüm işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilmektedir. Medya genişliği 100 mm (3,94″) ile 140 mm (5,51″) arasında ve maksimum rulo çapı 200 mm (7,87″) olan önceden basılmış rulolar işlenebilir. Böylece her tür rulo yazıcı için ideal bir eklenti haline gelir. Karmaşık kesimlerde bile doğru tekrarlanan hassasiyeti garanti eden entegre bir kamera ve LED spot ışığı aracılığıyla yapılan optik siyah işaret kaydı dikkate değerdir. Ayrıca DTM LF140e’nin kontrol ünitesi kesinlikli kullanıcı dostu özelliklerde! Entegre 11,6″ dokunmatik ekran ile  birlikte tüm fonksiyonlar ve işlemler kontrol edilebilir. Ayrıca USB, Ethernet gibi çok sayıda bağlantı ve ayrıca harici kesme işlerine erişim için WLAN bağlantısı dahildir. LF140e’nin dikkate değer özelliklerini keşfedin.

GÖZE ÇARPAN ÖZELLİKLER

Kenarlıksız Çıktı: Birçok rulo yazıcı desteklemediği için tam sayfa etiket üretimi şimdiye kadar kullanıcıları çok zorluyordu. Artık tam sayfa yazdırırken kesin bir etiket kenarına dikkat etmek veya etiketler arasında minimum bir mesafe ayarlamak zorunlu değil.

Zamandan ve maliyetten tasarruf: Kısa tirajlı etiketlerin şirket içinde üretilmesi, depolama alanı ve maliyetlerinin azalması anlamına gelir. Ayrıca önceden kesilmiş etiket ruloları sipariş etmenize gerek yoktur.

Etiketlerin direnci: Laminasyon, etiketlerin dayanıklılığını artırır. İster inkjet ister kuru toner bazlı olsun, herhangi bir kağıt malzeme kaplanabilirdir. Bu nedenle özel dayanıklı etiket malzemelerine olan ihtiyaç ortadan kalkar.

inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
SSS
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88