prımera AP550e
Paket, poşet ve kutu etiketleme

AP550e kutu, düz ambalaj, düz yüzeyli şişe, paket gibi düz yüzeyli veya köşeli ambalajlara etiket yapıştırmayı hem hızlı hem pratik bir hale getiren, Primera’nın yeni etiket yapıştırma makinesidir. Etiketler katlanma, kırışıklık veya kabarcık oluşmadan, ambalaj üzerinde istenen konuma yapıştırılır. Elle etiket yapıştırmaya kıyasla oldukça hızlı olmasının yanı sıra, bitmiş ürününüze de profesyonel bir görünüm kazandırır.

Kullanımı oldukça kolaydır. Ambalajı mekanizmaya yerleştirirsiniz, sonra kolu çekersiniz. Böylece etiketiniz otomatik olarak yapışır. Değişken aralık kullanma, dokuz farklı kap için bellek ve sayaç`ın da olduğu bir LED ekranı cihazda bulunmaktadır. Ayrıca hava basıncı ile çalışmadığı için pahalı, gürültülü ve yer kaplayan hava kompresörlerine gerek duymazsınız.

AP550e düz yüzeyler için etiket yapıştırma cihazı ile saatte 500 ambalaja kadar etiketleme yapılabilir. Etiketler katlanma, kırışık, hava kabarcığı gibi istenmeyen yapıştırma sorunları olmadan uygulanır. Sonuç olarak ürününüze profesyonel bir görünüm kazandırır. AP550e, Primera’nın popüler LX ve CX serisi etiket yazıcıları için de süphesiz mükemmel bir aksesuardır.

Özetlemek gerekirse Primera yazıcılar ve aplikatörler bir araya geldiğinde küçük ve orta boyutlu işletmeler için kesinlikle tam bir etiket çözümü sunarlar. Primera etiket yazıcılar ile basılmış etiketler haricinde bobin halinde herhangi bir yöntemle basılmış bütün etiketleri AP550e ile yapıştırabilirsiniz.

Pratik

Hızlı ayar ve kolay kullanımlı, etiketlerin hem hizalı hem isabetli olarak yapıştırılması

KOMPAKT

LED ekran etiket sayaçlı masaüstü ve tezgah için uygun kompakt tasarım

çalışma

Şeffaf etiketler de dahil olmak üzere bütün bobin etiketler ile çalışabilme
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
karşılaştırma

Yuvarlak yüzeylere etiketleme imkanı sunan

prımera AP360e

Silindirik ambalaj ve ürünlere, şişe ve kavanozlara etiketleme yapmak istiyorsanız Primera AP360e ile tanışın. Böylece ürünlerinize profesyonel görünüm sağlayın.