DTM eddıe
kurabiye yazıcısı

Gıda mürekkepli yazıcı Eddie, doğrudan gıda maddesinin yüzeyine baskı yapar.

ikramlıklarınızı unutulmaz hale getiren
GIDA MÜREKKEPLİ YAZICI eddıe

Çok çeşitli pazarlarda ve ticari ortamlarda ideal çözüm sunan gıda mürekkepli yazıcı Eddie, pastaneler, oteller, ticaret fuarları, hediyelik eşya dükkanları, etkinlikler ve eğlence parkları için yeni kazançlar getirebilir. Basılı kurabiyeler veya diğer gıda maddeleri, baskının hemen ardondan, beklemeden satışa hazır hale gelir. Eddie ile kişiselleştirilmiş kurabiyeler yazdırın.

yenilebilir gıda mürekkepli kurabiye yazıcısı
besleme mekanizması

Baskı nesneleri, döner plaka yardımıyla manuel veya otomatik olarak yazıcıya taşınabilir. Besleme moduna bağlı olarak, farklı baskı genişlikleri ve yükseklikleri ortaya çıkar. Eddie manuel modda kullandığınızda, yiyeceği doğrudan besleme koluna yerleştirmeniz gerekir. Ayrıca özel yapılmış tepsiler de kullanabilirsiniz.

Gıda ile doğrudan temas

Eddie, yenilebilir mürekkepli yazıcı tüm yasal gereklilikleri karşılamak veya aşmak için en başından tasarlandı. Öncelikle yenilebilir mürekkep, gıda katkı maddesi olarak kullanım için tüm AB ve FDA standartlarını karşılarken, mürekkep kartuşunun kendisi cGMP standartlarını karşılar. Dahası tüm üretim ve kartuş doldurma süreçleri FDA uyumlu ve cGMP sertifikalıdır. Ayrıca yenilebilir mürekkep Helal sertifikalıdır ve veganlar için uygundur.
76mm – 90mm arası kurabiye boyutları
1 kurabiye 10 saniyede yazdırılır
gıda yönetmeliklerine uygun
çok farklı baskı yüzeyleri

kartuş özellikleri

Piyasadaki çoğu yenilebilir mürekkepli yazıcının aksine Eddie, gıda sınıfı kullanım için tamamen onaylanmıştır. Bu tek, tam renkli GMP sertifikalı yenilebilir mürekkep kartuşu, kurabiyelerin, beyaz çikolatanın, makaronların ve daha fazlasının yüzeyine yazdırmak için en canlı ve parlak renkleri sağlar. Tek bir kartuşta Cyan, Macenta ve Sarı içerir. Ayrıca üç rengi karıştırarak siyah da yazdırır.

Kullanım Alanları

Kurabiye yazıcısı Eddie pek çok farklı alanda harika sonuçlar verir.

  • Doğum Günü Partileri
  • Babyshower
  • Kurumsal etkinlikler
  • Promosyon ürünü
  • Düğün, yıldönümü, aile kutlamaları
  • Hediyelik eşya
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88