FARKLI BOYUT VE ŞEKİLlerde etiketler için

INKJET YAzıcı

LX610e Pro ile beyaz parlak polyester, şeffaf parlak polyester ve beyaz parlak kağıt dahil olmak üzere çok çeşitli alt tabakalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede LX610e Pro ile, 4800 dpi’ye kadar renkli mürekkep püskürtmeli baskı ile muhteşem, profesyonel kalitede etiketler yazdırabilirsiniz.

En İyi Baskı Kalitesi

LX610e Pro, 4800 dpi’ye kadar renkli etiket baskısını yerleşik bir dijital kalıp kesme mekanizmasıyla birleştirir. Masaüstü boyutundaki yazıcı, hem yazdırma hem de kesme dosyalarını düzenlemek için sezgisel, kullanımı kolay yazılımla birlikte gelir. Tıpkı diğer masaüstü renkli etiket yazıcıları gibi, standart önceden kesilmiş etiketler ve etiketler de bu inkjet yazıcı ile sadece yazdırmak için kullanılabilir.

iki farklı mürekkep türü

Etiket yazıcı LX610e Pro için iki farklı mürekkep türü ve çok çeşitli alt tabakalar mevcuttur. Dye bazlı mürekkep, birinci sınıf etiket uygulamaları için mükemmel olan parlak ve canlı renkler basar. Bunun yanısıra pigment bazlı mürekkep, biraz daha az parlak ancak yıllarca güneş ışığına ve suya dayanıklı etiketler basar. Ayrıca flekso mürekkeplerinden alacağınız çıktıyla daha yakından eşleşirler. Alt tabakalar, parlak ve mat kağıt, polyester ve polipropilen içerebilir. Bununla birlikte ICC renk eşleştirme de cihaza dahildir. Hangi mürekkebin ve alt tabakanın kullanıldığına bağlı olarak otomatik olarak yüklenir.

isabetli
yapıştırma
Led göstergeli
sayaç
tüm bobin etiketlerle uyumlu
hızlı ayarlama ve kolay kullanım

PTCreate™ Pro

Dahili PTCreate™ Pro yazılımı ile görüntüleri ve farklı dosya türlerini .psd, .ai ve .pdf olarak içe aktarmaya hazırsınız. Katmanlama, görüntülerin dışa aktarılması, bununla birlikte karmaşık sanat eserlerinin etrafındaki kontur kesme gibi güçlü özellikler PTCreate Pro’nun bir parçasıdır. Buna ek olarak otomatik izleme ve kesme işlevi, özellikle karmaşık şekil ve tasarımları yazdırmak ve kesmek için kullanışlıdır.

Kullanım Alanları

DTM LX610e Pro ekseriyetle ürünlerinize sıradışı etiketler basma imkanı verir. Inkjet yazıcı pek çok farklı ürün etiketini hem yazdırmak hem de kesmek için kullanılabilir.

 

  • Mumlar
  • Şekerleme ve tatlı
  • Temizlik malzemeleri
  • Kimyasallar
  • Kahve ve çay
  • Kozmetik vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88