Kimyasal madde ETİKETLERi

Kimyasal madde etiketleri, kullanılacak ürün içeriğini, saklama koşullarını, yan etkilerini ve üretici firma bilgilerini içermektedir.  Kimyevi ürün etiketleri güneş, yağmur, UV ışınları gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olmak zorundadır. Üzerinde yazan bilginin okunabilirliği önemlidir. 

Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX910e ve LX3000e Renkli Etiket Yazıcıları, DTM CX86e LED kuru toner yazıcısı veya Memjet teknolojisi kullanan  VipColor Vp700, Vp750 ile kendi kimyasal etiketlerinizi yazdırın. Fotoğraf kalitesinde görüntü elde edebilirsiniz.  Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı da oldukça dayanıklıdır ve bu da onları kimyasal kaplar için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok kimya şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli etiketler basmak için renkli etiket yazıcıları kullanır.

Talep üzerine kimyasal madde etiketleri basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ayrıca etiketler, değişen ihtiyaçları karşılamak için kurum içinde özelleştirilebilir.

Bildiğiniz gibi ambalaj, bir şirketin ve ürününün kalitesini gösterebilir. Renkli Etiket Yazıcılarımız ile etiketleriniz ürünlerinizi ve firmanızı uygun fiyata rakiplerinizden ayıracaktır.

önerilen cihazlar

LX3000e , VP700, VP750, LX910e veya CX86e’yi kimyasal madde etiket baskınız için öneriyoruz.

NUMUNE ALIN
Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapmak için aşağıdaki butona basarak ücretsiz numune talebinde bulunun!