Kozmetik etiketleri

En iyi kozmetik etiketleri, ürünlerin mağaza raflarında öne çıkmasına olanak sağlar. Ayrıca müşterilerinizin tanıyacağı belirgin ve zarif bir marka yaratmanıza yardımcı olur. Bu etiketleri elde etmek, göz alıcı bir tasarım, kaliteli malzemeler, doğru baskı yöntemleri ile birlikte uygun özelleştirmeler gerektirir. Ancak daha da önemlisi, doğru tasarım öğelerini doğru etiket çözümleri ile bir araya getirmektir.

Etiket Yazıcılarımız, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için yüksek çözünürlüklü baskı teknolojileri kullanır! Bu serilerde aşağıdaki özellikler göze çarpar:

Primera Technology’nin LX500e , LX600e , LX610e veya LX910e ile birlikte VipColor’ın memjet teknolojisi kullanan VP750 renkli etiket yazıcıları aracılığıyla kendi kişisel bakım ve kozmetik etiketlerinizi yazdırın. Basılı etiketler hem suya hem de çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. LX ve VP serisi, kişisel bakım etiketleri, kozmetik etiketleri, nemlendirici etiketleri, sabun etiketleri, spa etiketleri, aromaterapi etiketleri yazdırmak için kuşkusuz ideal çözümler oluşturur. Birçok kişisel bakım üreticisi ve özel etiket üreticisi, perakende ambalajlar, sınırlı sayıda ve mevsimlik ürünler, pazar araştırması testleri, hediye sepetleri ve daha fazlası için renkli etiket yazıcılarımızı tercih etmektedir. Ayrıca yüksek kaliteli, kısa sürede yazdırılan etiketleriniz için de cihazlarımız terci sebebi olmaktadır.

önerilen cihazlar

Kozmetik etiket baskılarınız için VipColor VP750, Primera LX910e , LX500e , LX600e veya LX610e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapmak için şimdi ücretsiz numune talebinde bulunun!