Kozmetik etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır! LX Serisinde şunlar bulunur:

Primera Technology’nin LX500e , LX600e , LX610e veya LX910e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi kişisel bakım ve kozmetik etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini kişisel bakım etiketleri, kozmetik etiketleri, bronzlaşma losyonu etiketleri, banyo etiketleri, tırnak etiketleri, dudak kremi etiketleri, sabun etiketleri, spa etiketleri, aromaterapi etiketleri, cilt yazdırmak için ideal çözümler haline getirir. bakım etiketleri, makyaj etiketleri ve daha fazlası.

Birçok kişisel bakım üreticisi ve özel etiket üreticisi, perakende ambalajlar, sınırlı sayıda ve mevsimlik ürünler, pazar araştırması testleri, hediye sepetleri ve daha fazlası için yüksek kaliteli, kısa süreli etiketler basmak için LX Serisini kullanır.

hızlı sonuç elde edin

İsteğe göre özel etiket basabilme özelliği, etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenize olanak tanır. Ek olarak, etiketler müşteri ihtiyaçlarını uygun bir fiyata karşılamak için şirket içinde özelleştirilebilir. LX-Serisi, NiceLabel SE, Primera Edition adlı etiket tasarım yazılımının yanı sıra Windows ve Macintosh için yazıcı sürücüleri ile donatılmış olarak gelir. Etiketler, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi diğer birçok tasarım programında da oluşturulabilir.

önerilen cihazlar

Kozmetik etiket baskılarınız için LX910e , LX500e , LX600e veya LX610e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!