DTM Fx510e

parlak efektler

Önceden basılmış veya boş etiketlerinize parlak vurgular eklemek artık çok pratik! DTM dijital yaldız yazıcı FX510e sayesinde göz alıcı etiketler tasarlayın.

Ürünlerinizin değerini artırarak
lüks bir dokunuş eklemek için

Artık baskılı veya baskısız etiketlerinize  parlak vurgular ekleyebilirsiniz. DTM’in yeni FX510e Folyo Baskı Sistemi ile hızlı ve kolay sonuçlar alın. FX510e yaldız yazıcıyı, Primera’nın LX Serisi renkli etiket yazıcıları gibi herhangi bir mürekkep püskürtmeli veya lazer etiket yazıcısı için isteğe bağlı bir aksesuar olarak veya yalnızca yaldız baskı için kullanabilirsiniz. İşlem %100 dijitaldir, böylece stoğunuzdaki baskılı veya baskısız etiketlerinize hemen hemen her tasarımı yazdırabilirsiniz; kenarlıklar, grafikler, yazı tipleri, arka planlar vb.

 

FOLYO ÇEŞİTLİLİĞİ

FX510e ile sadece klasik altın, gümüş, mavi ve kırmızı metalik folyolar değil, aynı zamanda çeşitli spot renkler ve şeffaf laminasyon ile fark yaratabilirsiniz. Şeffaf laminasyon, etiketlerinize albeni kazandırmanın yanında etiketlerinizi suya, neme, kimyasallara ve UV ışınlarına karşı daha dayanıklı hale getirir.

Parlak metalik süslemeli etiketler üretin!

Etiketlerinizdeki yaldız baskılar ürünlerinizin kolayca fark edilmesine yardımcı olur.  Bu yüzden sıcak baskı uzun zamandır popüler olmuştur. Bununla birlikte, sıcak baskının bir takım zorlukları vardır. Kurulum maliyetleri pahalıdır. Kalıp alma işlemi zaman alır. Daha fazla masrafa girmeden görüntüyü değiştiremezsiniz. 

DTM’in yeni FX510e Folyo Laminasyon Sistemi tüm bunları değiştiriyor. Artık önceden basılmış veya baskısız ürün etiketlerinize parlak kenarlıklar, grafikler, yazı tipleri, arka planlar ve daha fazlasını kolayca ekleyebilirsiniz. Tek seferde ihtiyacınız kadar yazdırın. Etiketlerdeki parlak tasarım ürünlerinizi perakende satışta öne çıkararak daha fazla satışa yardımcı olur. Ayrıca ürünlerinizin değerini artırarak zarafet ve lüks bir dokunuş katar.

300 dpI baskı çözünürlüğü
101.6  mm/sn varan baskı hızı
Termal transfer ve direkt termal baskı
Wax, wax/resin veya resin ribon

İlk kurulumdan tam çalışmaya kadar, FX510e’nin kullanımı kolaydır. Ayrıca, etiket yazdırmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey kutuya dahildir.

FX510e/FX510ec aşağıdakilerle birlikte gönderilir:

  • NiceLabel® Ücretsiz 2019 DTM Sürümü etiket tasarım yazılımı
  • Dört renkli şerit başlangıç ​​rulosu (altın, gümüş, kırmızı ve mavi metalik, her biri 101 mm x 30 m)
  • 1” ve 3” göbekleri destekleyen daha büyük rulo çapları için Pasif Etiket Çözücü

Kullanım Alanları

DTM FX510e ile ürünlerinize profesyonel baskı kalitesinde pek çok etiket yazdırabilirsiniz.

  • İsim etiketleri
  • Kozmetik Ürünleri
  • Şekerleme ve tatlı
  • Davetiye
  • İçecek etiketleri
  • Mücevherat vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler

daha geniş etiketlere parlak efektler için

DTM FX810e

105.7 mm'den daha büyük etiketlere yaldızlı vurgular eklemek için DTM FX810e ürünümüzü inceleyin!