PRIMERA LX500e

ekonomi ve sadelik

Mürekkep püskürtmeli yazıcı Primera LX500e, yüksek çözünürlüklü teknolojisi sayesinde mükemmel kalitede etiketleri ofisinizde veya üretim tesisinizde basmanıza olanak sağlar.

Kendi Etiketlerinizi Basarak
Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin!

4800 dpi çözünürlüğe sahip olan LX500e, 108 mm genişliğe kadar baskı yapabilmekte, böylelikle anlık etiket ihtiyaçlarınıza kolaylıkla cevap verebilmektedir. Tam renkli, fotoğrafik veya grafik, yazı, barkod içerikli etiketleri kolaylıkla ve dilediğiniz an basmanıza imkan tanıyan LX500e, küçük işletmeler veya nispeten düşük adetli etiket kullanımı gerektiren pozisyonlar için mükemmel bir seçimdir.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Öncelikle Primera LX500e, ilk kurulumdan itibaren kolaylık ve çabukluk sağlar. Özel bir eğitime ihtiyaç duymadan yazıyı kurabilir hatta etiket basmaya başlayabilirsiniz.

Etiket yazıcı ile birlikte NiceLabel SE etiket yazılımı, bir etiket rulosu, mürekkep kartuşu ve USB kablosu gönderilmektedir. Böylece yazıcıyı kurup çalıştırmak ve etiket basmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

mürekkep püskürtmeli yazıcı ile pRofesyonel KAlitede sonuçlar

Ürünleriniz için düşük çözünürlükteki etiket yazıcılarla yetinmenize gerek yok. Mürekkep püskürtmeli yazıcı LX500e’nin 4800 dpi’lık baskı teknolojisi ile piyasadaki bütün renkli etiket yazıcılardan daha üstün sonuçlar elde edersiniz. Dört farklı baskı modu ile ihtiyaç duyduğunuz kalite seviyesinde baskı yaparak maliyet/performans oranını optimumda tutabilirsiniz. Neticede hangi modu seçerseniz seçin etiketleriniz hep kaliteli, parlak, renkli ve profesyonel olacaktır.

4800 dpi tam renkli baskı
108 mm genişliğe kadar baskı
Kompakt yapı, kolay kullanım
opsiyonel
dahili kesici

Çeşitli Etiket Tipleri

Yazıcı, farklı uygulamalar için seçilmiş, mürekkep püskürtmeli baskıya uygun etiket malzemelerine baskı yapabilir. Bu malzemeler suya dayanıklı parlak, yarı parlak veya mat kağıt etiketler, beyaz ve şeffaf film etiketler ile BOPP etiketler olarak sıralanabilir. Bu etiket malzemelerinin hepsi yüksek mühendislik ürünüdür yani sınıfının en iyi malzemeleridir ve su, sürtünme ve güneş ışığı gibi etkilere karşı dirençlidirler. Böylece her alana, her ürüne uygun, yüksek kaliteli etiket malzemeleri kullanımı mümkün olmaktadır.

Kullanım Alanları

LX500e ile ürünlerinize hakettiği kalitede ancak uygun fiyatlı etiketler basmak mümkündür. Primera LX500e pek çok ürün etiketi için uygundur:

  • Pişmiş gıdalar
  • Mumlar
  • Şekerleme ve tatlı
  • Temizlik malzemeleri
  • Kimyasallar
  • Kahve ve çay
  • Kozmetik vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler

İlginizi Çekebilir

Yapışkanlı etiketleriniz için farklı özelliklerdeki bir çok ürünümüz mevcut.  Şimdi inceleyin.

Yapışkanlı Etiket Yazıcı Prımera Lx600e
Renkli Tonerli Yazıcı DTM CX86e
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Primera Lx500e

renkli etiket yazcılar hakkında bilgi ve teklif almak için

bize ulaşın!

Yazıcılarımız hakkında daha fazla bilgi almak, ücretsiz numune talep etmek ve teklif almak için aşağıdaki butona tıklayın.