DTM CX86e

kuru toner teknolojisi

DTM CX86e, dünyanın en küçük LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Standart siyah beyaz termal baskılara kıyasla görsel etkiyi en üst düzeye çıkaran, çok yönlü ve profesyonel renkli etiketler oluşturmanıza yardımcı olur.

Üretim, POS ve POI uygulamaları için
hızlı ve kompakt baskı çözümü
Kuponlar, katma değerli makbuzlar, ziyaretçi rozetleri,  karton kutular için etiketler… DTM CX86e yüksek baskıyı hızlı ve kolay hale getirir – Müşterinin dikkatini çekecek ve satışları artıracak kaliteli tam renkli etiketler yazdırabilirseiniz Kompakt boyutu sayesinde CX86e her yerde kullanıma hazırdır ve taşınması kolaydır. Çok çeşitli şekillerde kullanılabilen Cx86e ile etiketlerinizi kişiselleştirin. Reklam kampanyalarınızı, stantlarınızı ve promosyon ürünlerinizi yeni bir düzeye taşıyın.
Hızlı ve Kolay Kullanım

Primera LX500e, ilk kurulumdan itibaren kolaylık ve çabukluk sağlar. Özel bir eğitime ihtiyaç duymadan yazıyı kurabilir ve etiket basmaya başlayabilirsiniz.


Primera LX500e ile birlikte NiceLabel SE etiket yazılımı, bir etiket rulosu, mürekkep kartuşu ve USB kablosu gönderilmektedir. Böylece yazıcıyı kurup çalıştırmak ve etiket basmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Çalışmalarınızı Dakikalar İçinde Ayarlayın

Basit etiket tasarımları oluşturmak için NiceLabel Free 2019 DTM Edition’ı seçin veya veri içe aktarma ve değişken veri yazdırma için hesabınızı yükseltin.  Yazıcı, BarTender gibi diğer popüler etiket tasarım yazılımları ve Adobe Illustrator gibi grafik yazılımları ve diğer Windows uygulamaları ile de kullanılabilir. PDF’leri de doğrudan Acrobat Reader’dan yazdırabilirsiniz.

Kuru Toner teknolojisi
CMY üç renkli toner kartuşu
1200 dpi baskı çözünürlüğü
LED
Teknolojisi

Verimli Led teknolojisi

Yazdırma işlemi lazer yazıcılara benzer, kuru toneri bir ısı birimi (kaynaştırıcı) aracılığıyla etiket malzemesi üzerinde eritir. Dijital LED teknolojisi, yüksek çözünürlüklü baskılar sağlar. Bu teknoloji sayesinde yazıcı daha az yer kaplar, kompakttır, çevre dostudur ve enerji açısından verimlidir. Üretim sürecinde önemli ölçüde daha az hammadde ve enerji kullanır. LED yazıcı kafalarının hareketli parçaları yoktur, bu da onları sağlam ve son derece güvenilir kılar.

Kullanım Alanları

Primera LX500e ile ürünlerinize hakettiği kalitede ancak uygun fiyatlı etiketler basmak mümkündür. Primera LX500e pek çok ürün etiketi için uygundur:

  • Bahçe, bitki etiketleri
  • Makbuz, adisyon
  • Fotoğraflı kimlik etiketleri
  • Fiyat ve promosyon etiketleri
  • İsim etiketleri
  • Ziyaretçi rozetleri
  • Lojistik
  • Ürün paketleri vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
karşılaştırma

İlginizi Çekebilir

Küçük boyutlu etiketleriniz için farklı özelliklerdeki bir çok ürünümüz mevcut.  Şimdi inceleyin.

Please select portfolios in "Portfolios" section
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88