Prımera lx3000e

büyük mürekkep tankı

Renkli etiket yazıcı LX3000e, tamamen yeni bir tanklı mürekkep sistemine ve baskı kafasına sahiptir. Baskı maliyetini minimuma düşürmek isteyenler için harika çözüm.

olağanüstü hız ve baskı kalitesi ile
Yepyeni BIg Ink™ sistemi

Yazıcı, kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir yazıcı kafası ve boya veya pigment mürekkebi bulunan büyük bağımsız CMY mürekkep tanklarının eklenmesiyle LX910e ile aynı kalite özelliklerini sunar. Sağlık ve güzellik, yiyecek ve içecek, kimyasallar ve daha fazlasını içeren bir dizi endüstri için mükemmeldir.

ekonomil etiket yazıcı
düşük baskı maliyeti

Cyan, magenta ve sarı için ayrı mürekkep tanklarıyla LX3000e, sınıfında etiket başına en düşük baskı maliyetini elde eder. Kullanıcı tarafından değiştirilebilen baskı kafası sayesinde, dilediğiniz zamanda dye veya pigment mürekkebi arasında değişim yapabilirsiniz. Özetle,  yazıcı, olağanüstü baskı kalitesi, bakım kolaylığı ve 210 mm’ye kadar baskı genişliği ile işinize değer katacak.

Sağlam metal muhafazalı renkli etiket yazıcı

LX3000e, daha yüksek güvenlik düzenlemelerinin olduğu alanlarda uzun yıllardır sertifikalandırılmış, toz boyalı metal bir muhafaza ile birlikte gelir. Özellikle mekanik ve tesis mühendisliğinde veya elektromanyetik ekranlama (EMC) gerektiğinde kullanım için uygundur.
4800 dpi'ya kadar tam renkli baskı
114 mm/sn varan baskı hızı
Makine Müh. ve EMC kullanımına uygun
DYE veya Pigment Mürekkep

CAzip özellikler

Renkli etiket yazıcı, 4800 dpi tam renkli baskı, 16,7 milyon renk imkanı sunar. LX3000e’de kullanılan tamamen yeni ve son derece gelişmiş mürekkep teknolojisi, sektörde benzersizdir. Üç ayrı büyük (3 x 60 ml) CMY mürekkep deposundan boru yoluyla beslenen, yeniden kullanılabilir, önceden astarlanmış bir yazıcı kafasına sahiptir. Dahası LX3000e, dahili etiket kesici ile donatılmıştır. (pizza tekerleği stili)

Kullanım Alanları

LX3000e ile ürünlerinize profesyonel baskı kalitesinde pek çok etiket yazdırabilirsiniz.

  • Barkod etiketleri
  • Kimyasal Ürünler
  • Alkollü İçecekler
  • GHS Etiketleri
  • İsim Etiketleri
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88