PrImera'dan Bugüne Kadarki

EN GELİŞMİŞ Renkli Etiket Yazıcısı

En ince detayona kadar performansı benzersiz olacak şekilde tasarlanmış tamamen yeni, çok yüksek kapasiteli bir termal mürekkep püskürtmeli yazıcı kafası kullanır. LX910e ile ihtiyacınız olan tüm etiketleri profesyonel baskı kalitesiyle hızlı ve kolay bir şekilde alacaksınız. Nicelabel ve Bartender gibi yazılımlar ile değişken veri (seri numarası, LOT, batch, parti gibi) veya barkod basımı da mümkündür.

yapışkanlı etiket yazdırmak

En İyi Baskı Kalitesi

LX910e’deki baskı kalitesi, şimdiye kadar sunduğumuz ve muhtemelen bulabileceklerinizin  en iyisidir. Tüm ayrıntılarıyla örnekleri karşılaştırabilirsiniz. Piyasanın en profesyonel görünümlü etiketlerine sahip olduğunuzda ürünlerinizi satmak çok daha kolay!

Tek Mürekkep Kartuşu

 LX910e tarafından kullanılan tamamen yeni, son derece gelişmiş mürekkep teknolojisi, sektörde benzersiz bir seçenek sunuyor. Sınıfının en iyi sonuçlarını elde etmek için yalnızca tek bir mürekkep kartuşu yeterli. Buna karşılık işin sırrı nozullarda. Mürekkep damlacıkları o kadar hassas bir şekilde ateşlenir ki ayrı bir siyah mürekkep kartuşuna kesinlikle gerek yoktur.  Renkli etiket yazıcısı LX910e ile, sonuçlardan ödün vermeden takip edebileceğiniz yalnız bir stok kaleminiz var.

4800 dpi'ya kadar tam renkli baskı
114 mm/sn varan baskı hızı
Makine Müh. ve EMC kullanımına uygun
DYE veya Pigment Mürekkep

LX910e ile sonsuz seçenekler

Her etikette aynı veya benzersiz verilerle aynı anda yalnızca bir veya binlerce etiket yazdırın. Yalnız bir mürekkep kartuşunu değiştirerek aynı yazıcıda boya veya pigment mürekkebi ile baskı yapın. Dye mürekkebi, ürünleriniz için göz alıcı birinci sınıf etiketler yapmak için parlak, canlı renklere sahiptir. Diğer taraftan Pigment mürekkebi, daha endüstriyel uygulamalar için oldukça dayanıklıdır. İki ayrı yazıcı satın almadan işinize en uygun olanı seçin! LX910e ile fiyat ve performansta yeni bir ölçüt belirlendi.

Kullanım Alanları

Primera LX910e ile ürünlerinize profesyonel baskı kalitesinde pek çok etiket yazdırabilirsiniz.

  • İsim etiketleri
  • Kozmetik Ürünleri
  • Şekerleme ve tatlı
  • Barkod Etiketleri
  • Soslar
  • Baharatlar
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88