vıpcolor Vp700

memjet teknolojisi

VP700, endüstriyel kullanıma uygun yüksek hızlı renkli inkjet yazıcı. Ayrıca Memjet Advanced Ultra Fast Color Inkjet Teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

daha yüksek hız & daha düşük maliyetli
memjet teknolojisi

Memjet, kartuşların veya kafanın baskı sırasında ileri geri hareket ettiği geleneksel mürekkep püskürtmeli yazıcılardan farklı olarak sabit bir baskı kafası kullanır ve bu kafa üzerine baskı yaptığı malzemenin genişliğindedir. Bu şekilde, yazdırılırken yalnızca kafanın altında hareket eden malzeme olur. Bu yüzden geleneksel yazıcılardan 8 kat daha hızlı yazdırma imkanı verir.

memjet etiket yazıcı vipcolor
renkli ınkjet yazıcı

Kullanımı kolay bir LCD kontrol paneli, şüphesiz yazıcı işlevlerine kolay erişim sağlar ve yerleşik bir disk kesici, bir işin sonunda yazdırılan etiketleri düzgün bir şekilde keser. VP700 ayrıca 250 ml kapasiteli büyük boya bazlı mürekkep kartuşları kullanır, bu da toplam mürekkep maliyetinin düşük tutulduğu ve böylece etiket maliyetinin kendi sınıfındaki diğer yazıcılardan daha düşük olduğu anlamına gelir. 8,5 inç genişliğe kadar etiketler yazdırır. Sonuç olarak, renkli inkjet yazıcı ile birinci sınıf gıda etiketlerinden karton kutu etiketlerine kadar farklı skalada etiket basabilirsiniz.

ultra yüksek baskı hızı

VIP Color VP700, popüler memjet mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisini kullanır ve orta hacimli ve çok daha fazla sayıda renkli etiketin gerekli olduğu uygulamalar için en uygun çözümdür. Saniyede 12 inç’e varan yüksek baskı hızı ile 2.000’den fazla 4″ x 3″ boyutlu etiketi yaklasık 10 dk içinde hazırlayabilirsiniz. En küçük detayı bile fotoğraf kalitesinde sunarak 1.600 x 1.600 dpi’ye kadar yüksek çözünürlük sağlar. Yazıcının iç haznesinin tozlanmaması için metal muhafazalı sağlam tasarımı vardır. Bu, VP700’ün tozlu fabrika zemininde 7/24 operasyonlara karşı yeterince dayanıklı olduğu anlamına gelir.

1600 dpı'ya kadar tam renkli baskı
metal muhafazalı sağlam tasarım
250 ml kapasiteli büyük kartuşlar
8,5 ınç'e kadar baskı genişliği

barkod etiketleri için mükemmel çözüm

Tarih kodları, QR kodları ve ince barkod gibi değişken verilere ihtiyacınız varsa VP700, sırasıyla 10 mil bar genişliğinde ve 10 mil hücre boyutunda en az B Sınıfı standartta 1D ve 2D barkod yazdırabilir.  Böylece etiketleriniz israf olmadan istediğiniz sayıda basılabilecek, geciken etiket teslimatlarınıza son vereceksiniz. Sonuç olarak VP700 üretim ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilen en iyi endüstriyel renkli etiket yazıcısıdır.

Kullanım Alanları

Memjet teknolojisini kullanan VP700, pek çok endüstriyel kullanım alanı sunar.

  • Gıda 
  • Kimya Ürünleri
  • Medikal 
  • Barkod Etiketleri
  • Lojistik
  • Parekende
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler

SUYA dayanıklı etiketler için

Vp750

VP750 etiketleri diğer boya mürekkeplerine göre suya daha dayanıklıdır. Detayları tümüyle öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayın.