DTM CX86e

kuru toner teknolojisi

Renkli tonerli yazıcı DTM CX86e, dünyanın en küçük LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Standart siyah beyaz termal baskılara kıyasla görsel etkiyi en üst düzeye çıkarır. Böylece çok yönlü ve profesyonel renkli etiketler oluşturmanıza yardımcı olur.

Üretim, POS ve POI uygulamaları için
hızlı ve kompakt baskı çözümü

Kuponlar, katma değerli makbuzlar, ziyaretçi rozetleri,  karton kutular için etiketler… Renkli tonerli yazıcı DTM CX86e yüksek baskıyı hızlı ve kolay hale getirir – Böylece müşterinin dikkatini çekecek ve satışları tümüyle artıracak kaliteli tam renkli etiketler yazdırabilirsiniz. Ayrıca kompakt boyutu sayesinde CX86e her yerde kullanıma hazırdır ve taşınması kolaydır. Çok çeşitli şekillerde kullanılabilen Cx86e ile etiketlerinizi kişiselleştirin. Diğer bir deyişle reklam kampanyalarınızı, stantlarınızı ve promosyon ürünlerinizi yeni bir düzeye taşıyın.

renkli tonerli yazıcı

Pahalı kaplamalı inkjet stoğuna gerek yok. Lazer yazıcılarda olduğu gibi,  size %100 su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı baskılar veren düz stok kullanabilirsiniz.

Çalışmalarınızı Dakikalar İçinde Ayarlayın

Basit etiket tasarımları oluşturmak için NiceLabel Free 2019 DTM Edition’ı seçin veya veri içe aktarma ve değişken veri yazdırma için hesabınızı yükseltin.  Renkli tonerli yazıcı, BarTender gibi diğer popüler etiket tasarım yazılımları ve Adobe Illustrator gibi grafik yazılımları ile kullanılabilir. Dahası diğer Windows uygulamaları ile kullanıma da uygundur. PDF’leri de doğrudan Acrobat Reader’dan yazdırabilirsiniz.

Kuru Toner teknolojisi
CMY üç renkli toner kartuşu
1200 dpi baskı çözünürlüğü
LED
Teknolojisi

Verimli Led teknolojisi

Öncelikle yazdırma işlemi lazer yazıcılara benzer. Kuru toneri bir ısı birimi (kaynaştırıcı) aracılığıyla etiket malzemesi üzerinde eritir. Dijital LED teknolojisi, yüksek çözünürlüklü baskılar sağlar. Bu teknoloji sayesinde yazıcı daha az yer kaplar, kompakttır, çevre dostudur dahası enerji açısından verimlidir. Ayrıca üretim sürecinde önemli ölçüde daha az hammadde ve enerji kullanır. LED yazıcı kafalarının hareketli parçaları yoktur, böylece bu durum onları sağlam ve son derece güvenilir kılar.

Kullanım Alanları

DTM CX86e ile ürünlerinize hakettiği kalitede ancak uygun fiyatlı etiketler basmak mümkündür. CX86e pek çok ürün etiketi için uygundur:

  • Bahçe, bitki etiketleri
  • Makbuz, adisyon
  • Fotoğraflı kimlik etiketleri
  • Fiyat ve promosyon etiketleri
  • İsim etiketleri
  • Ziyaretçi rozetleri
  • Lojistik
  • Ürün paketleri vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler
TEKLİF ALIN
HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mh. 9081 Sk. No:50 35735 Ulucak / Kemalpaşa / İzmir

+90 (232) 388 10 88