yağ ve sos etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e , LX600e, LX610e veya LX910e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi sos ve baharat etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini acı sos, barbekü sosu ve baharat şişeleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok üretici, perakende mağazası ve özel etiket şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli sos ve baharat etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Kurumsal hediyeler, etkinlikler, hediye sepetleri ve düğünler için isteğe bağlı olarak kişiye özel etiketler de basılabilmektedir. Evlilik adlarını ve tarihlerini, tatil tebrikleri ile kurumsal logoları, yıldönümü fotoğraflarını ekleyin veya sınırlı sayıda veya mevsimlik ürünler için bir etiket tasarlayın. İsteğe göre kişiye özel sos etiketleri basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ambalajı değiştirme esnekliği de sunar.

önerilen cihazlar

Kimyasal etiket baskınız için pigment mürekkepli LX3000e , LX910e veya CX86e’yi öneriyoruz.
NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!

bir yorum bırakın