sos ve yağ etiketleri

Sos ve yağ etiketleri herhangi bir dökülmeye karşı kabın içinde bulunan sos veya yağdan etkilenmemelidir. Aynı zamanda göz alıcı baskı kalitesi ile rafta diğer ürünlerden ayrılabilmelidir. 
LX Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır! Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e , LX600e, LX610e veya LX910e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi sos ve baharat etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini acı sos, barbekü sosu ve baharat şişeleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

İsteğe göre kişiye özel sos etiketleri basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ambalajı değiştirme esnekliği de sunar.

önerilen cihazlar

Sos ve yağ etiketleri baskınız için LX600e, LX610e Pro, LX910e veya LX500e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapmak için aşağıdaki butona basarak ücretsiz numune talebinde bulunun!