su şişesi etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır! LX Serisinde şunlar bulunur:

Primera Technology’nin LX500e , LX910e ve LX3000e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi su şişesi etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve LX Serisini su şişeleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir.

Birçok su şişeleme şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli su şişesi etiketleri basmak için LX Serisini kullanır.
Promosyon şirketleri, kurumsal etkinlikler, okullar, partiler, düğünler ve daha fazlası için talep üzerine kişiselleştirilmiş etiketler basar. Etiketleri müşteriler için kişiselleştirmek için kurumsal logolar, spor maskotları, evlilik adları ve fotoğraflar eklemeniz yeterlidir.

İsteğe bağlı olarak su şişesi etiketleri basabilme özelliği, basılı etiketleri günler veya haftalar yerine dakikalar içinde üretmenizi sağlar. Ek olarak, etiketler müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için şirket içinde özelleştirilebilir.

önerilen cihazlar

Kimyasal etiket baskınız için pigment mürekkepli LX500e , LX910e ve LX3000e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!