TTP-2610MT Serisi

çok yüksek baskı kalitesi

Termal etiket yazıcı TTP 6″ Serisi TTP-2610MT ve TTP-368MT olmak üzere iki modelden oluşmaktadır. Yüksek kaliteli geniş formatlı termal transfer veya doğrudan termal etiketler gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

geliştirilmiş baskı kaltesiyle birlikte

daha yüksek baskı hızları

6,6 inç genişliğindeki endüstriyel termal transfer yazıcılardan oluşan TTP-2610MT Serisi, geliştirilmiş baskı kalitesiyle birlikte daha yüksek baskı hızlarına izin veren yüksek hızlı elektroniklerle yeni güncellendi. Dahası TTP-2610MT Serisi, yüksek kaliteli geniş formatlı termal transfer veya doğrudan termal etiketler gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Cihazların standart özellikleri arasında geniş bir renkli LCD dokunmatik ekran, dahili Ethernet, USB 2.0, USB ana bilgisayar, paralel ve seri iletişimin yanı sıra, kullanıcıların 32 GB’a kadar uygun maliyetli veri eklemesine olanak tanıyan bir SD FLASH bellek kartı okuyucusu bulunur. 

termal yazıcı barkod tsc

kompakt tasarım

TTP-2610MT, saniyede on iki inç’e varan hızlarda 203 dpi çözünürlüğe sahiptir, termal etiket yazıcı TTP-368MT, saniyede on inç’e kadar hızlarda 300 dpi çözünürlük sunar.

TTP Serisi, daha hızlı işlemciler ve yükseltilmiş ürün yazılımı ile birlikte birleştirilmiş yeni baskı kafası teknolojisi sayesinde TSC’nin geniş bir web yazıcısında şimdiye kadar sunduğu en iyi baskı kalitesine sahiptir. Her seferinde bir etiket veya binlerce etiket yazdırıyor olsanız da, her seferinde doğru, net ve net etiketler sağlamak için her pikselin ısıtılması gereken süreyi izleyen ve hassas bir şekilde hesaplayan gelişmiş baskı kalitesi “Termal Akıllı Kontrol” ile tanışın.

Kullanım Alanları

TTP-2610MT Serisi pek çok farklı sektörde kullanımda harika sonuçlar verir.
  • Üretim
  • Depo ve İkmal
  • Ürün ve Ürün Etiketleri
  • Vinil ve Özel Tabela
  • Uyarı Etiketleri
  • Palet Etiketleme
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER 

Farklı Uygulamalara özel

Barkod yazıcılar

Diğer barkod yazıcılarımızı inceleyin.