DTM FX810e

ışıltılı etiketler
Metalik vurgulu 220 mm genişliğe kadar etiketler için tasarlanan endüstriyel sınıf termal yaldız yazıcı FX810e etiketlerinize ışıltılı efektler eklemenize olanak sağlar.
endüstriyel sınıf
termal folyo yazıcı

Termal yaldız yazıcı FX810e ile baskılı veya baskısız geniş formatlı etiketlerinize ışıltılı efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca şeffaf ve önceden renklendirilmiş alt tabakalara metalik vurgular yazdırabilirsiniz. DTM Print’in endüstriyel sınıf FX810e Folyo Baskı Sistemi, sağlam bir metal muhafazaya sahiptir. Renkli dokunmatik ekran, menüler arasında dolaşımı kolaylaştırır. Böylece sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar. Bunun ile birlikte isteğe bağlı giyotin kesici (FX810ec), sürekli, yansıtıcı ve kalıp kesim etiket stoğunu hassas bir şekilde kesmenize olanak tanır.

PROFESYONEL DOKUNUŞLAR DAHA PRATİK

Kuşkusuz geleneksel sıcak baskı yönteminin bir takım zorlukları vardır. Pahalı kurulum maliyetleri, zaman alan kalıp siparişleri vb. ile birlikte görüntü değişimi beraberinde ek masrafları getirir. Ayrıca etiket baskı sayısı da minimum değerlerdedir.

DTM FX810e Folyo Baskı Sistemi bu durumlara bütünüyle bir çözüm getiriyor. Önceden basılmış veya boş ürün etiketlerinize kolayca parlak öğeler ekleyebilirsiniz. Etiketlerdeki parlak metalik dekorasyon ve kısmen parlak şeffaf öğeler, ürünlerinizi perakende satışta öne çıkararak neticede dikkat çekmelerine yardımcı olur. Ayrıca ürünlerinizin değerini artırarak estetik ve lüks bir dokunuş katar.

çeşitli spot renk ve şeffaf folyo
300 dpi baskı çözünürlüğü
220 mm'e kadar baskı genişliği
saniyede 101 mm'e kadar baskı hızı

Neredeyse her tasarıma uygun

FX810e’yi herhangi bir mürekkep püskürtmeli, lazer, LED veya termal etiket yazıcısı için isteğe bağlı bir aksesuar olarak veya yalnızca uygun yaldız baskı için kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece klasik altın, gümüş, mavi ve kırmızı metalik folyolar değil, aynı zamanda çeşitli spot renkler ve şeffaf laminasyon vardır.

Kullanım Alanları

Baskılı veya baskısız… Sonuç olarak termal yaldız yazıcı FX810e ile pek çok etiket çeşidine ışıltılı efektler verebilirsiniz.

  • Kozmetik 
  • İçecekler
  • Şekerleme ve tatlı
  • Gıda 
  • Davetiye
  • Mücevherat vb.
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
indirmeler

İlginizi Çekebilir

Kendinden yapışkanlı etiketleriniz için farklı özelliklerdeki bir çok ürünümüz mevcut.  Şimdi inceleyin.

Yapışkanlı Etiket Yazıcı Prımera Lx600e
Renkli Tonerli Yazıcı DTM CX86e
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Primera Lx500e

renkli etiket yazcılar hakkında bilgi ve teklif almak için

bize ulaşın!

Yazıcılarımız hakkında daha fazla bilgi almak, ücretsiz numune talep etmek veya teklif almak için aşağıdaki butona tıklayın.