TDP-225 Serisi

küçük boyutlu işlerde

Termal yazıcı TDP-225, TDP-225W, TDP-324 ve TDP-324W olmak üzere 4 modeli bulunan TDP Serisi, 2 boyutlu barkodlar, ince metinler ve küçük grafik etiketleme için idealdir.

2 ınç formatlı

dayanıklı termal yazıcı

Doğrudan termal yazıcı 2 inçlik formatlı TDP-225 serisi, onu birçok sağlık, perakende ve varlık etiketleme uygulaması için ideal kılan kompakt bir tasarıma ve yüksek performanslı motora sahiptir. Barkod yazıcı TDP-225, 6 ips’de yazdırır. Kolay takibat için isteğe bağlı bir LCD ekran sunan ilk düşük maliyetli, uygun fiyatlı kompakt masaüstü yazıcıdır. Ağlara kolay entegrasyon için pahalı olmayan bir dahili Ethernet adaptörü vardır. Ayrıca bağımsız veya çalışmama durumlarında etiket yazdırmak için isteğe bağlı bir klavye bulunur. Bununla birlikte  yüksek çözünürlüklü 300 dpi baskı çözünürlüğü ve 4 ips baskı hızı sunan TDP-324 de mevcuttur.

Cihazlarda 200 MHz işlemci, 4 MB Flash standart bellek, 8 MB SDRAM bulunur. Dahası Flash depolamayı 4 GB’a kadar artıran microSD genişletme yuvası sunar. TDP-225W ve TDP-324W etiket yazıcıları, hasta tanımlama ve eğlence biletleri için özel olarak tasarlanmıştır. TDP-324W, yüksek kaliteli grafikler ve barkodlar basmak için 300 dpi yüksek çözünürlük sunar. İki cihaz da aynı özellikleri içerir. Yüksek çözünürlüklü grafik veya barkod gerektirmeyen uygulamalar için mükemmeldir.

Etiket yazıcılar TDP-225W ve TDP-324W, piyasada bulunan çoğu bileklik ürününü basabilir. Bileklik baskı uygulamaları için hem esneklik hem de düşük maliyetli bir çözüm sunar. Diğer doğrudan termal yazıcıların aksine, TDP-225W ve TDP-324W, tam 6,5 inç OD rulo bilekliği tutmak için büyük kapasiteli kompakt bir tasarıma sahiptir. 6,5 inçlik rulolarda bileklik sipariş etme özelliği, bileklik başına maliyetinizi düşürür.

termal yazıcı barkod tsc

kompakt tasarım

Yazıcılar az yer kaplar ve ergonomik olarak masa üzerinde kullanılabilir. Buna ek olarak masa alanı kısıtlı olduğunda duvara da monte edilebilir. Termal yazıcılar, düğmeleri olan bir LCD ekrana sahiptir. Klavye veya tarayıcı ile kullanım için USB 2.0, Ethernet ve USB Ana Bilgisayar gibi bağlantı seçenekleri sunar. İsteğe bağlı olarak alacağınız PC bileklik programı ile bileklikler için hasta ve müşteri bilgileri girebilirsiniz.

Kullanım Alanları

TSC TDP-225 serisi pek çok farklı sektör kullanımında harika sonuçlar verir.

  • Sağlık
  • Parekende
  • Eğlence ve Turizm
  • Konaklama
  • Mücevherat
  • Ürün etiketleme
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER 
Farklı Uygulamalara özel

Barkod yazıcılar

Diğer barkod yazıcılarımızı inceleyin.