uyarı etiketleri ghs

GHS (Küresel Uyumlaştırılmış Kimyasalların Sınıflandırılması ve Etiketlenmesi Sistemi), sağlık, fiziksel ve çevresel tehlikeleri tanımlayan kimyasalların sınıflandırılması ve etiketlenmesinin standartlaştırılması ve uyumlaştırılması için bir sistemdir. Bu yüzden  her renkli etiket yazıcı uyarı etiketleri konusunda aynı sonucu vermeyecektir. Aşağıda sıraladığımız renkli etiket yazıcılarımızın uyumluluklarını inceleyebilirsiniz.

Pro1050 toner, BS5609 onaylı malzemelere yazdırıldığında artık BS5609 (Denizde Daldırma Etiketi test standardı) sertifikasına sahiptir. Ambalaj, kağıt ve baskı endüstrisi tedarik zincirlerinde dünya çapında otorite olan Smithers Pira, üç malzemeyi (önceden BS5609 için onaylanmış) GHS metin, renklendirme ve piktogramlarla test etti. Test, baskı anahtarının etkinliğini, aşınma direncini ve baskı değerlendirmelerinin kalıcılığını içeriyordu. Her üç malzeme, mürekkep ve toner, üç kategoriyi de başarıyla geçti.

OKI Pro1050 LED etiket yazıcısı büyük oranda renkli etiket baskı için yeni bir esneklik sağlar. Eşsiz beşinci renk seçeneği “beyaz” ile birlikte şeffaf veya renkli etiket malzemeleri yeni yaratıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Pro1050, Beş LED motorundan oluşan tam renkli dijital elektrografik baskı teknolojisine dayanır. Böylece geri sarılabilen veya otomatik olarak tek sayfalar halinde kesilebilen eksiksiz etiket ruloları yazdırır. Suya ve UV ışınlarına karşı oldukça dayanıklı hale gelir. LX3000e, Primera’nın şimdiye kadarki en hızlı mürekkep püskürtmeli masaüstü renkli yazıcısıdır. Saniyede 120 mm’ye (4,5″) varan hızlarda etiketler üretir. Cam göbeği, macenta ve sarı için büyük, ayrı mürekkep kartuşları etiket başına maliyeti düşük tutar. Diğer özellikler arasında UV ışığına ve kimyasallara karşı güçlü direnç için pigment bazlı mürekkep bulunur. VipColor VP Serisi ise 1.600 dpi’ye kadar yüksek çözünürlük sunarken etiketleri suya, neme, ve güneş ışınlarına dayanıklı hale getirmektedir. 8,5 inç genişliğe kadar etiketler yazdıran VP Serisi ile dilediğiniz miktarda GHS etiketleri basabilirsiniz.

önerilen cihazlar

GHS etiket baskınız için  Pro1050, VP700, VP750 veya LX3000e’yi öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapmak için ücretsiz numune talebinde bulunun!