vitamin ve beslenme etiketleri

Renkli Etiket Yazıcılarımız, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü baskı teknolojileri kullanır! Vitamin ve beslenme etiketleri ile uyumlu yazıcılarımızda aşağıdaki özellikler bulunur:

Farklı taleplere uygun pek renkli etiket yazıcılarımız ile kendi ek gıda ve vitamin etiketlerinizi yazdırın . Üstelik yüksek baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basın. 

Pek çok ek gıda üreticisi ve özel etiket şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli ek ve vitamin etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Ayrıca özel etiketler, sınırlı sayıda veya dönemlik ürünler için talep üzerine basılabilir.

OKI Pro1050 LED etiket yazıcısı büyük vadede renkli etiket baskısı için yeni bir esneklik sağlar. Eşsiz beşinci renk seçeneği “beyaz” ile Pro1050 yaratıcılığı yeni bir düzeye taşıyor: şeffaf veya renkli etiket seçenekleri…

Memjet teknolojisi kullanan VipColor VP serisi ise 1.600 x 1.600 dpi çözünürlük ile en net metinlerle muhteşem detaylı etiketler sunarak marka imajınızın ortaya çıkmasına yardımcı olur.

önerilen cihazlar

Vitamin ve beslenme etiketi yazdırmanız için LX910e, Pro1050 ile VP700 veya VP750 renkli etiket yazıcısını öneriyoruz.

NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapmak için ücretsiz numune talebinde bulunun!