vitamin ve beslenme etiketleri

LX-Serisi Etiket Yazıcıları, talep üzerine parlak tam renkli ürün etiketleri basmak için en son yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır!
DTM CX86e, dünyanın en küçük ve en uygun maliyetli LED kuru tonerli renkli etiket yazıcısıdır. Renkli etiket yazıcılarımızda şunlar bulunmaktadır:

Primera Technology’nin LX500e ve LX910e Renkli Etiket Yazıcıları ile kendi ek ve vitamin etiketlerinizi yazdırın . LX Serisi, 4800 dpi baskı çözünürlüğünde tam renkli, fotoğraf kalitesinde görüntüler basar. Basılı etiketler suya ve çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır, bu da LX Serisini vitamin ve besin takviyesi etiketleri için ideal etiketleme çözümleri haline getirir. Pek çok ek üreticisi ve özel etiket şirketi, perakende ambalajlar için yüksek kaliteli, kısa süreli ek ve vitamin etiketleri basmak için LX Serisini kullanır. Özel etiketler, sınırlı sayıda veya mevsimlik ürünler için talep üzerine basılabilir. OKI Pro1050 LED etiket yazıcısı büyük vadede renkli etiket baskı orta için yeni bir esneklik sağlar. Eşsiz beşinci renk seçeneği “beyaz” ile Pro1050 yaratıcılığı yeni bir düzeye taşıyor: şeffaf veya renkli etiket malzemeleri artık sorun değil!

önerilen cihazlar

Vitamin ve beslenme etiketi yazdırmanız için LX910e veya Pro1050 renkli etiket yazıcısını öneriyoruz.
NUMUNE ALIN

Baskı örneklerini görmek ve karşılaştırma yapma için ücretsiz numune talebinde bulunun!

bir yorum bırakın