Prımera LX600e

KOMPAkt ve hızlı

Yapışkanlı etiket yazıcı LX600e, maksimum 127 mm baskı genişliği ve sınıfının en iyisi olan saniyede 114 mm baskı hızına sahip, kompakt ve hafif bir masaüstü renkli etiket yazıcısıdır.Yüksek hızda

En İyi Baskı Kalitesi

LX600e, 4800 dpi’ye kadar renkli mürekkep püskürtmeli baskı ile profesyonel kalitede etiketler üretir.

Basılı etiketler fotoğrafları, grafikleri, illüstrasyonları ve metinleri, hatta yüksek çözünürlüklü veya iki boyutlu barkodları içerebilir. Bu etiketlerde görüntü boyunca yatay çizgi oluşması birçok düşük maliyetli masaüstü renkli etiket yazıcısında yaygın bir sorundur. LX600e’de böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. En yüksek baskı hızlarında bile çizgilenme neredeyse ortadan kalkar.

eteiketler için yazıcı

Çok Çeşitli Yüzeyler

Yapışkanlı etiket yazıcı LX600e ile çok çeşitli etiket stoğumuz arasından seçim yapabilirsiniz. Her malzeme, standart kalıp kesim boyutlarının yanı sıra istek üzerine özel şekillerde de mevcut bulunur.

Değiştirilebilir Boya veya Pigment Mürekkepleri

Basit bir mürekkep kartuşu değişimiyle yapışkanlı etiket yazıcı LX600e, parlak, göz alıcı renkler için DYE bazlı mürekkeple yazdırabilir veya suya ve UV ışığına karşı maksimum dayanıklılık için pigment mürekkep ile çalışma imkanı verir. Bununla birlikte her iki mürekkep türü de aynı yazıcıda birbirinin yerine kullanılabilir. Primera’nın pigment mürekkebi, herhangi bir masaüstü renkli etiket yazıcısında mevcut olan en geniş renk gamlarından birine sahiptir.

Ayrıca LX600e, ultra yüksek kapasiteli tek CMY mürekkep tankı kullanır. Kullanıcıların iki veya dört yerine yalnızca bir mürekkep kartuşunu değiştirmeleri yeterlidir. Mürekkep envanteri basitleştirilmiştir ve böylece mürekkep değişimi hızlı ve kolay bir işlem haline gelmektedir. Karbon siyah, aynı miktarda metin veya grafik basmak için ayrı bir siyah mürekkep tankından daha fazlasını kullanmaz.

4800 dpi'ya kadar tam renkli baskı
127 mm genişliğe kadar baskı
Kompakt yapı, kolay kullanım
DYE veya Pigment Mürekkep

Pratik Bakımlı yapışkanlı etiket yazıcı

Püskürtme uçlarının tıkandığı, hantal ve pahalı yazıcı kafası değişimlerinin yaşandığı günler geride kaldı. Kullanıcılar, kartuşu her değiştirdiklerinde yepyeni bir baskı kafası alarak bakımı basitleştirebilmekte ve devam eden işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürebilmekteler.

Kullanım Alanları

Primera LX600 ile ürünlerinize şüphesiz hakettiği kalitede pek çok etiket yazdırabilirsiniz.

  • İçecekler
  • Kozmetik Ürünleri
  • Şekerleme ve tatlı
  • Barkod Etiketleri
  • Kahve ve çay
inceleyin
teknik özellikler
inceleyin
kullanma kılavuzu
inceleyin
İNDİRMELER

dahili kesici bulunan

prımera LX610e

Etiketlerinize şekil vermek istiyor ancak bunu tek bir noktadan yapmak istiyorsanız dahili kesicili LX610e modelimizi inceleyin!