Sıkça sorulan sorular

Cihaz ve yazılımlara dair sık sorulan soruların cevapları.
LX Serisi, Barkod yazıcılar, VP Serisi, diğer yazıcılarımız ve cihaz yazılımları hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cevapları görmek için ilgili serinin sorularına tıklamanız yeterli. Sıkça Sorulan Sorular | Bilgi Bankası | HSR Label

Prımera lx serisi

Kaplama miktarına ve tasarımlarınızda kullanılan renklere bağlıdır. Bize (info@hsrlabel.com) kullanmak istediğiniz etiketinizin bir .jpg’sini e-posta ile göndermek isterseniz, size yaklaşık maliyet vermek için yazıcının yazılımı aracılığıyla bir test yapabiliriz.

Kaplama miktarına ve tasarımlarınızda kullanılan renklere bağlıdır. Bize (info@hsrlabel.com) kullanmak istediğiniz etiketinizin bir .jpg’sini e-posta ile göndermek isterseniz, size yaklaşık maliyet vermek için yazıcının yazılımı aracılığıyla bir test yapabiliriz. LX Serisinin her etiket yazıcısıyla bazı farklı etiketleri test ettik. Bu linkten sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
LX500ec’te yerleşik bir giyotin tarzı kesici bulunurken, LX600e, LX910e ve LX3000e’nin her ikisi de yerleşik bir “pizza tekerleği” tarzı etiket kesici sunar. LX610e Pro , etiketleri özel şekil ve boyutlarda kesmek için yerleşik bir kalıp kesme bıçağına sahiptir. LX610e Pro ayrıca yerleşik bir “pizza tekerleği” stili kesiciye sahiptir.

Windows 7/10+: LX500e, LX600e, LX610e Pro, LX910e ve LX3000e Mac OS X 10.11 – macOS 10.15: LX500e, LX600e ve LX910e .
Windows XP ve Vista ile ilgili olarak, yazıcı sürücülerimiz üzerinde çalışmaya devam edecektir. Ancak Microsoft, XP ve Vista desteğini durdurduğundan, artık XP ve Vista’yı da desteklememekten başka seçeneğimiz yok.

Tüm yazıcılar 4800 dpi’ye kadar yazdırabilir.

Windows kullanıcıları, temel tasarım programlarımızı NiceLabel Free 2019 DTM Edition veya Bartender Ultralite’ı DTM Print Web Sitemizden indirme olanağına sahiptir. Her ikisi de grafikleri, logoları vb. içe aktarmanıza ve barkod gibi şeyler eklemenize olanak tanır. Ayrıca etiketlerinizi tam özellikli bir tasarım programında tasarlayabilir, yüksek çözünürlüklü .jpg, .tiff, .bmp, .png veya .pdf dosyaları olarak kaydedebilir ve yazılımımızı kullanarak etiket stoğunuzda düzenleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Veya, Adobe Illustrator gibi kendi grafik tasarım yazılımınızdan, sayfa boyutlarını etiketlerinizin boyutlarına değiştirmenize izin verdiği sürece doğrudan yazdırabilirsiniz.
LX610e Pro, kontur şekillerini yazdırmanıza ve kesmenize olanak tanıyan PTCreate Pro ile birlikte gelir. PT Create Pro yalnızca Windows ile çalışır.
Mac Kullanıcıları, Belight’tan Swift Publisher adlı ücretsiz masaüstü yayıncılık ve sayfa Düzeni yazılımını indirebilir. İndirmek için bu bağlantıyı kullanın: Swift Publisher

Evet, 2D barkodlar da dahil olmak üzere dünya çapında iş ve endüstride kullanılan hemen hemen her barkod yazı tipini içeren NiceLabel Free 2019 DTM Edition, Bartender Ultralite ve Swift Publisher ile mümkündür.
Kendi etiketlerinizi kendiniz basın

Renkli etiket yazıcılar ile kendi etiketlerinizi kendiniz tasarlayıp, kusa süre içinde yazdırın! Maliyet ve stok kontrolü sağlarken, uzun süre etiket beklemeye son vereceksiniz!

DTM FX SERİSİ

Tüm bir etiketi veya yalnızca küçük öğeleri yazdırmanız fark etmez. Etiket başına maliyet için önemli olan her şey, etiketin boyutu ve iki etiket arasındaki boşluktur. Bu bilgilere sahipseniz, bir şerit ile kaç etiket basabileceğinizi kolayca hesaplayabilir ve ardından etiket başına maliyeti hesaplayabilirsiniz. Örneğin: 4” x 3” (101,6 x 76,2 mm) boyutunda bir etiketiniz var ve altın şerit (110 mm x 200 m) ile yazdırmak istiyorsunuz, iki etiket arasındaki boşluk 3 mm. Şerit uzunluğu/(Etiketin yüksekliği + iki etiket arasındaki boşluk) Bu senaryoda, bir şerit ile yaklaşık 2.525 etiket yazdırabilirsiniz. Bundan sonra, bir şeridin fiyatını, şerit başına etiket sayısına bölmeniz gerekir. Yani bir etiketin maliyeti yaklaşık 0,013 € olacaktır.
FX510ec ve FX810ec modellerinde yerleşik bir giyotin kesici bulunur.
FX510e : Windows 7/10+, OS X 10.9 FX810e : Windows 7/10+
Her ikisi de 300 dpi çözünürlükte yazdırabilir.
Windows kullanıcıları, temel tasarım programlarımızı NiceLabel Free 2019 DTM Edition’ı DTM Print Web Sitemizden indirme olanağına sahiptir. Grafikleri, logoları vb. içe aktarmanıza ve barkodlar gibi öğeler eklemenize olanak tanır. Ayrıca etiketlerinizi tam özellikli bir tasarım programında tasarlayabilir, yüksek çözünürlüklü .jpg, .tiff, .bmp, .png veya .pdf dosyaları olarak kaydedebilir ve yazılımımızı kullanarak etiket stoğunuzda düzenleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Veya, Adobe Illustrator gibi kendi grafik tasarım yazılımınızdan, sayfa boyutlarını etiketlerinizin boyutlarına değiştirmenize izin verdiği sürece doğrudan yazdırabilirsiniz.
Evet, 2D barkodlar da dahil olmak üzere dünya çapında iş ve endüstride kullanılan hemen hemen her barkod yazı tipini içeren NiceLabel Free 2019 DTM Edition ile mümkündür. Ayrıca barkod oluşturmayı destekleyen diğer grafik yazılımları da kullanılabilir.
Evet, FX810e/FX810ec , USB 2.0 veya Ethernet 10/100 aracılığıyla bağlanabilir. WLAN bağlantısına ihtiyacınız varsa, projeleriniz için talep üzerine özel bir baskı sunucusu sunuyoruz.

eddıe yenilebilir mürekkepli yazıcı

Hayır. Gıda güvenliği ve acente sertifikaları amacıyla, sadece bir kerelik kullanım için tasarlanmıştır. Eddie, dünyadaki tek NSF onaylı yenilebilir mürekkepli yazıcıdır ve Eddie’nin satın alabileceğiniz en güvenli yenilebilir mürekkep yazıcısı olduğunu garanti eder.

Cyan: Mavi #1 – Parlak Mavi FCF ( E133 ) Macenta: Karmoisin – Azorubin ( E122 ) Sarı: Sarı #5 – Tartrazin ( E102 ), Sarı #6 – Gün Batımı Sarısı FCF ( E110 )
Mühürlü kartuşlar, üretim tarihinden sonraki bir yıl için en iyisidir. En iyi tarih, kartuş kutusunun üzerine basılmıştır. Son kullanma tarihlerinin ve son kullanma tarihlerinin çok farklı anlamları olduğunu unutmayın. Son kullanma tarihleri, tüketicilere bir ürünün tüketilmesinin güvenli olduğu son günü söyler. Öte yandan, en iyi tarihe göre, yiyeceğin o tarihten itibaren artık mükemmel durumda olmadığını söyler. Sadece tazeliğini, tadını, aromasını veya besinlerini kaybedebilir. Tarihe göre en iyisi temelde bir kalite göstergesidir. Bu mürekkep esasen gıda boyası olduğundan, genel ürüne katkıda bulunacak hiçbir besin değeri veya tadı yoktur, bu nedenle mürekkebin son kullanma tarihinin ötesinde kullanılmasının, mürekkep folyosunda hala kapalı olduğu sürece güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. ambalajlama. Ancak, bir kez açıldıktan sonra kartuşlar altı ay dayanır. PrintHub, Eddie’nin durum izleyicisi, yazıcıda ilk kullanıldıkları andan itibaren altı ayı izlemeye başlar. Altı aylık açık noktayı geçtikten sonra PrintHub yazılımı, kartuşunuzun süresinin dolduğunu ve değiştirilmesi gerektiği konusunda sizi uyaracaktır. Önümüzdeki birkaç gün veya daha uzun süre yazdırmaya devam etmek isterseniz, sorun değil. Mürekkebin süresi tam olarak altı ayda hemen bitmez.
Döner tablayı kullanma : Öğe Boyutu: 76 mm – 89 mm (3″ – 3,5″) Tepsi adaptör halkaları, 64 mm’ye (2,5″) kadar küçük öğeleri yazdırmak için tepsinizin kullanımını genişletmek için mevcuttur. Bir macaron adaptör kiti, 38 mm’ye (1,5″) kadar küçük öğeleri yazdırmanıza olanak tanır. Baskı Genişliği: 25 mm ila 89 mm (1″ ila 3.5″) Maksimum Kalınlık: 38 mm (1,5″) maksimum çaplı öğeler için 25 mm (1″). Diğer tüm boyutlar için, 20 mm (0,75″).
Evet! Eddie kareler, dikdörtgenler, yıldızlar ve hatta Noel ağaçları, oyuncak askerler ve çok daha fazlası gibi şekiller üzerine baskı yapıyor. Lolipop, bisküvi ve kraker, patates cipsi, şekerleme ve daha fazlası gibi diğer öğelere de yazdırabilirsiniz. Bu videoda tam renkli fotoğrafların, logoların, tasarımların ve metinlerin birçok gıda maddesinin yüzeyine hızlı ve kolay bir şekilde nasıl yazdırılacağını görün . Not: Ayrıca, 4,5” (114 mm) genişliğe kadar veya Eddie’nin döner tepsisine sığmayan farklı şekillerde öğeleri Eddie’ye manuel olarak besleyebilirsiniz.
Eddie, 76 mm (3 “) ile 89 mm (3,5”) arasındaki (yuvarlak) baskı öğelerine uyacak bir karusel ile birlikte gelir. Ara parçalar ve özel yapım ekler/adaptörler, tam anlamıyla herhangi bir öğeye ve özellikler dahilindeki herhangi bir şekle yazdırmak için satın alınabilir.
BİLGİ ALIN
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve bunlara ek olarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

+90 (232) 388 10 88